İŞKUR Kamu İş İlanları En Az İlkokul 100 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında farklı şehirlerde ve farklı unvanlarda kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 100 personel alımı devam etmektedir. İşte tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 18.01.2020, 00:01 21.01.2020, 10:34
İŞKUR Kamu İş İlanları En Az İlkokul 100 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu iş ilanlarında personel alımları devam etmektedir. Türkiye Geneli alımlarda iş arayanlar için bulunmaz fırsatlar bulunmaktadır. Bazı iş ilanlarında ikamet şartı aranmakta olup bazı iş ilanlarında ikamet şartı aranmamaktadır.

İŞKUR ilanı kamu kurum ve kuruluşlarında ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere sözleşmeli, daimi işçi, sürekli işçi, geçici işçi, süreli işçi, süreksiz işçi ve mevsimlik işçi alımı ilanları yapılmaktadır. Günlük olarak yenilenen ve günlük iş ilanları veren Türkiye İş Kurumu devam eden kamu ilanları aşağıda verilmiştir. Yukarıda meslek yerine kamu yazmanız halinde iş ilanları karşınıza çıkacaktır.

Kamu iş ilanlarında meslek gurupları arasında yer alan güvenlik görevlisi alımı, temizlik personeli alımı, çoban, mezar kazma işçisi, kaloriferci, operatör, şoför, mühendis ve aşçı gibi birçok branşta kamuda istihdam edilmek üzer 100 personel alımı yapılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)