İŞKUR İşçi Alımı! 12 Temmuz Tarihli 45 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden 12 Temmuz tarihli iş ilanları ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesindeki çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 45 personel alınacak. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR İşçi Alımı! 12 Temmuz Tarihli 45 Kamu Personeli Alımı

12 Temmuz İŞKUR kamu işçi alım ilanları ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesine güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, tekniker, teknisyen, ziraat teknisyeni, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, matbaa işçisi kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 45 personel alımı yapacağını açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 16 Temmuz 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; lise mezunu olması, 21-40 yaş aralığında olması, MEB onaylı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, en az 6 yıl deneyim sahibi olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 175 cm boya sahip olması, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Beden işçisi (temizlik) alımı için adaylarda aranan şartlar; en az lise en fazla lisans mezunu olmak, 18-40 yaş aralığında olmak, en az 6 yıl deneyim sahibi olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olmak, Malatya Battalgazi’de veya Yeşilyurt’ta ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Teknisyen alımında; lise ve dengi okulların elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, 20-30 yaş aralığında olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, en az 6 ay deneyim sahibi olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar mühendisi alımı için adayların; mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olması, KPSSP3’ten en az 60 puan almış olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Battalgazi’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak isteyen kişilerin İŞKUR internet sitesi üzerinde işyeri unvanı bölümüne Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı yazmaları yeterli olacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşra
Büşra - 1 hafta Önce

Bu çıkan ilanda baktığınızda kişiye özel olduğunu hemen anlarsınız. Bir de kura diye milleti kandırıyolar. İnsanların hakkıyla oynamayın. Bu üniversitede çok şey döndüğünü konuşuyor bütün malatya.

Ahmet Erdoğan
Ahmet Erdoğan - 1 hafta Önce

Bu ilanın kişiye özel çıkarıldığını anlamamak için aptal olmak gerek

Kamil
Kamil - 1 hafta Önce

İlk yardım sertifikası ne alaka

rizeliyim
rizeliyim - 1 hafta Önce

Allah aşkina kamu ve maliye mezunlarina iş imkani verin

Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 1 hafta Önce

Kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz sesimizi duyun Çok sayıda alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen

güvenlik gorevlisi
güvenlik gorevlisi - 1 hafta Önce

başvuru nereye ne zaman yapılacak.