İŞKUR İşçi Alımı! 12 Temmuz Tarihli 45 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden 12 Temmuz tarihli iş ilanları ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesindeki çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 45 personel alınacak. Ayrıntılar haberimizde. 

Kamu Personeli Alımı 12.07.2019, 09:18 19.07.2019, 22:46
İŞKUR İşçi Alımı! 12 Temmuz Tarihli 45 Kamu Personeli Alımı

12 Temmuz İŞKUR kamu işçi alım ilanları ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesine güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, tekniker, teknisyen, ziraat teknisyeni, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, matbaa işçisi kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 45 personel alımı yapacağını açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 16 Temmuz 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; lise mezunu olması, 21-40 yaş aralığında olması, MEB onaylı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, en az 6 yıl deneyim sahibi olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 175 cm boya sahip olması, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Beden işçisi (temizlik) alımı için adaylarda aranan şartlar; en az lise en fazla lisans mezunu olmak, 18-40 yaş aralığında olmak, en az 6 yıl deneyim sahibi olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olmak, Malatya Battalgazi’de veya Yeşilyurt’ta ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Teknisyen alımında; lise ve dengi okulların elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, 20-30 yaş aralığında olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, en az 6 ay deneyim sahibi olmak şartları aranmaktadır.

Bilgisayar mühendisi alımı için adayların; mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olması, KPSSP3’ten en az 60 puan almış olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Battalgazi’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak isteyen kişilerin İŞKUR internet sitesi üzerinde işyeri unvanı bölümüne Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı yazmaları yeterli olacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Büşra 2 yıl önce
Bu çıkan ilanda baktığınızda kişiye özel olduğunu hemen anlarsınız. Bir de kura diye milleti kandırıyolar. İnsanların hakkıyla oynamayın. Bu üniversitede çok şey döndüğünü konuşuyor bütün malatya.
Ahmet Erdoğan 2 yıl önce
Bu ilanın kişiye özel çıkarıldığını anlamamak için aptal olmak gerek
Kamil 2 yıl önce
İlk yardım sertifikası ne alaka
rizeliyim 2 yıl önce
Allah aşkina kamu ve maliye mezunlarina iş imkani verin
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
Kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz sesimizi duyun Çok sayıda alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen
güvenlik gorevlisi 2 yıl önce
başvuru nereye ne zaman yapılacak.