İŞKUR İş İlanları En Az İlkokul Mezunu Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 81 şehirde farklı kadrolarda personel alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları arasında en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İşte tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 12.12.2019, 15:28 13.12.2019, 13:24
İŞKUR İş İlanları En Az İlkokul Mezunu Personel Alımları

İŞKUR güncel iş ilanlarında yayımlanan kamu ve özel sektörde istihdam edilmek üzere 81 şehirden başvuruları açık olmak üzere birçok kadroda alımlar yapılmaktadır. İlgili adayların başvuru tarihlerini kaçırmamaları ve nasıl başvuruda bulunabilecekleri detaylı ve resimli olarak haberimizin devamında verdik.

Farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 81 şehirden personel alımı yapan kamu ve özel sektörde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları aşağıda resimde görüldüğü üzere İŞKUR girişi yapılması gerekmektedir.

İŞKUR İŞ İLANLARI VEREN ŞEHİRLER

İŞKUR yayımlamış olduğu ilanlar ile 81 ilde personel işçi alımları yapmakta olup alım yapan şehirler; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerine işçi alımları yapılmaktadır. İş arayan bölümü aşağıda resimli olarak verilmiş olup giriş yapabilirsiniz.

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR

Türkiye İş Kurumuna kayıt yaptırarak hizmet alabilmek ve işe yerleşebilmek için İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden veya kuruma şahsen başvurularda kesinlikle iletişim ve mesleki bilgilerinizi doğru bir şekilde verdiğinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iş ilanı yayımlanmış olsa iletişim veya meslek bilgisinin yanlış olması halinde iş başvurusu yapamazsınız.

İŞKUR KAYIT KOŞULLARI NELER

İş arayanlar Türkiye İş Kurumuna kayıt yaptırabilmesi için 14 yaşını doldurmuş olması ve kişinin beyanının esas alınacağı bu beyan üzere kuruma bundan dolayı sorumluluk yüklenemez ibaresi bulunmaktadır.

İŞKUR iş ilanlarına başvuru için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)