İŞKUR İş İlanları! Devlet Su İşleri 81 Kamu Personeli Alımı

DSİ tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında istihdam edilmek üzere 81 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 03.07.2020, 00:08
İŞKUR İş İlanları! Devlet Su İşleri 81 Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşların yayınladığı memur, sözleşmeli memur, sürekli işçi, kadrolu işçi, daimi işçi alımlarına bir yenisi eklenerek, DSİ tarafından 81 kamu personeli alımı yapılacağı İŞKUR iş ilanları üzerinden duyurulmuştur. Alınacak kamu personelleri geçici işçi dahilinde istihdam edileceklerdir.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan DSİ kamu personeli alımı İŞKUR üzerinden başlamıştır. Başvuruları başlayan geçici işçi alımı son başvuru tarihi 06 Temmuz 2020 olarak ilan edilmiştir. İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayınlanan DSİ iş ilanları aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Başvuruya en az ilkokul mezunu adaylar başvuracak olup 18 ile 35 yaş aralığındaki adaylar arasından alınacaktır. Deneme süresini başarılı bitiren adaylar için sürekli işçi alımı kapsamına alınabilecekleri aktarıldı. DSİ operatör, usta, sondaj işçisi gibi unvanlarda istihdam edileceklerdir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar yukarıdaki resimde görüldüğü üzere ilan numaraları ile başvurularını tamamlayabilirler.

Başvurusu tamamlanan adaylar 09 Temmuz 2020 tarihinde DSİ 8. Bölge Müdürlüğünde kura çekimi yapılacatır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)