İŞKUR İş İlanları 45 Şehir 500 Şoför Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre Şoför alımı yapılmakta olup toplamda 45 Şehir  500 şoför alımı ilanı yayımlanmıştır. İlana kimler hangi şartlarda başvuruda bulunabilir, detaylarıyla haberimiz ekinde…

İŞKUR İş İlanları 45 Şehir 500 Şoför Alımı Yapılıyor

İŞKUR tarafından yeni yayımlanan ilanlar ile 500 daimi ve geçici sureli şoför alımı ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre başvuru şartları ve tarihleri farklılık göstermektedir.

Alımlar Türkiye Genelini kapsamakta olup şartlara haiz olan iş arayanlar için farklı branşlarda kamu ve özel şirket tarafından istihdam edilmek şoför alımları yapılıyor.

İstihdam edilecek şehirler: İstanbul, Mersin, İzmir, Bursa, Ağrı, Sakarya, Tokat, Konya, Karabük, Kocaeli, Antalya, Trabzon, Eskişehir, Muğla, Bilecik, Çanakkale, Ankara, Yalova, Afyonkarahisar, Manisa, Kahramanmaraş, Denizli, Bolu, Kırıkkale, Erzurum, Aydın, Samsun, Kayseri, Tekirdağ, Adana, Kütahya, Kırşehir, Hatay, Bolu, Aksaray, Sivas, Isparta, Malatya, Gaziantep, Kastamonu, Bilecik, Düzce, Çankırı, Zonguldak, Nevşehir şoför alımları yapılıyor.

Türkiye geneli toplamda 45 şehir ve 500 şoför alımlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların farklı şartlar ve başvuru tarihleri farklı olduğundan dolayı aşağıdaki linki tıklayarak şartlara haiz olduğunuz ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye geneli şoför alımı için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 16:20
YORUM EKLE