İŞKUR İş İlanları 25 Şehirde 600 Çağrı Merkezi Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 25 şehirde 600 çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılmaktadır. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmaktadır. İşte tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 19.01.2020, 02:58 21.01.2020, 10:31
İŞKUR İş İlanları 25 Şehirde 600 Çağrı Merkezi Personeli Alımı

İŞKUR güncel iş ilanları kapsamında 25 şehirde 600 çağrı merkezi müşteri temsilcisi başvuruları başlamıştır. İlgilenen ve iş arayan adaylar için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde olup online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İkna kabiliyetinin yüksek olması, Düzgün diksiyona sahip olması, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibinin olması, Ekip çalışmasına yatkın ve istekli olması, Pozitif iletişim yetisinin olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması veya 1 yıl tecilli olması ve En az lise mezunu adaylar tercih edilecek olup başvuru şartlarına haiz olan adaylar için online başvurular açıktır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapan şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman (Türkiye Genelinden)  Yalova, Ordu, Aydın, Kars, Kocaeli, Bursa, Konya, Afyonkarahisar, Çorum, Diyarbakır, Bolu, Van, Tekirdağ, Sivas, Samsun, Antalya, Mersin, Trabzon ve Sakarya illeri olmak üzere toplam 25 şehirde 600 çağrı merkezi personeli alımı yapılmaktadır.

İlgilenen adaylar için yukarıda verilen şekilde İŞKUR e-şube girişinden şahsi şifrenizle giriş yaptıktan sonra aşağıda resimde görüldüğü üzere (Meslek yerine Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi) yazmanız halinde başvurular gelecek olup online olarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@