İŞKUR İş İlanı 23 Şehre 257 Depo Görevlisi İşçisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında firmalarda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunları arasından depo görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları başlamış olup tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.02.2020, 22:00
İŞKUR İş İlanı 23 Şehre 257 Depo Görevlisi İşçisi Alıyor

İŞKUR iş ilanlarıyla firmalarda istihdam edilmek üzere yayınlanan ilanlarda en az ilköğretim mezun olmak üzere lise ve önlisans mezunlarının da başvuruda bulunabileceği bir iş imkanı sunmaktadır. Alımlar farklı şehirlerde yapılmakta olup genel başvuru tarihi ve detayı aşağıda verilmiştir.

Depo görevlisi işçi alım şehirleri; İstanbul, Kocaeli, Yalova, Eskişehir, Tekirdağ, Kırklareli, Ankara, Bursa, Bilecik, Karaman, Balıkesir, Kayseri, Manisa, İzmir, Konya, Aydın, Sakarya, Mardin, Mersin, Bolu, Adana, Erzurum, Manisa ve Samsun illerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır.

Genel başvuru şartları neler; En az ilkokul mezunu olması, 50 yaşını aşmamış olması, İşine engel sağlık sorunun bulunmaması, Disiplinli ve uyumlu çalışma sorumluluğuna sahip olması ve İŞKUR kaydının olması gerekmektedir.

Başvuru için İŞKUR İl/İlçe Müdürlüklerinde şahsen yapacağınız gibi İŞKUR e-şubeden direk olarak online başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru linkleri aşağıda verilmiştir.

İŞKUR iş ilanı ile Depo görevlisi elleçme alımı için Tıklayınız.

İŞKUR iş ilanı ile Depo sevkiyat sorumlusu personeli için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@