İŞKUR İlanları 6400 Personel Alımı! Başvuruları Devam Ediyor

Türkiye İş Kurumu tarafından devam eden iş ilanlarına göre en az ilkokul şoför, güvenlik, memur, ambar depo görevlisi, hasta ve yaşlı bakım görevlisi, öğretmen ve beden işçisi 6400 personel alımı yapılmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 26.01.2020, 00:01 26.01.2020, 00:22
İŞKUR İlanları 6400 Personel Alımı! Başvuruları Devam Ediyor

Yayınlanan İŞKUR iş ilanları kapsamında en az ilkokul şoför, güvenlik görevlisi, yurt yönetim memuru, ambar depo görevlisi, hasta ve yaşlı bakım görevlisi, öğretmen ve beden işçisi 6400 personel alımı iş ilanları devam etmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar online olarak ön başvurularını internet üzerinden yapmaktadır.

İŞKUR İŞ İLANLARI VEREN ŞEHİRLER

İŞKUR ilanları ile 81 ilde personel işçi alımları yapmakta olup alım yapan şehirler; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerine işçi alımları yapılmaktadır. İş arayan bölümü aşağıda resimli olarak verilmiş olup giriş yapabilirsiniz.


İŞKUR e-şubeden şahsi şifrenizle giriş yaptıktan sonra meslek alanına yukarıda tek tek meslek isimleri yazılı olan personel alımlarını yazmanız halinde önünüze iş ilanları çıkacak olup ilgili iş ilanına başvuruda online olarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR

Türkiye İş Kurumuna kayıt yaptırarak hizmet alabilmek ve işe yerleşebilmek için İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden veya kuruma şahsen başvurularda kesinlikle iletişim ve mesleki bilgilerinizi doğru bir şekilde verdiğinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iş ilanı yayımlanmış olsa iletişim veya meslek bilgisinin yanlış olması halinde iş başvurusu yapamazsınız.

İŞKUR KAYIT KOŞULLARI NELER

İş arayanlar Türkiye İş Kurumuna kayıt yaptırabilmesi için 14 yaşını doldurmuş olması ve kişinin beyanının esas alınacağı bu beyan üzere kuruma bundan dolayı sorumluluk yüklenemez ibaresi bulunmaktadır.

Türkiye İş Kurumu başvurusu için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Ebedin 1 yıl önce
Iş istiyorum
Şaban ay şöför 1 yıl önce
Nasil basvuru yapacagiz
Mehmet Şah Coşar 1 yıl önce
Silâhlı özel güvenlik sertifikam var ve silahlı kimlik kartım var iş arıyorum
Feyzullah Güner 1 yıl önce
Kamuda özel güvenlik işi istiyorum referansımız yok diye kamuda çalışamiycakmıyız
ELEKTRONIK MÜH. 1 yıl önce
TC de üniversite okumak gerçekten salaklık boşuna okuyoruz, küçük yaşta sanayide çalışacaksın ki elimde bir meslek olsun ,böyle is kur pesine düşmezsin .Gerçekten üniversite okuduğuma O yle çok pişmanım ki 35 yaşına girdik temizlik işine bile razıyım
Furkan 1 yıl önce
Bende işariyorum
Seher pekşen 1 yıl önce
Hasta bakım işi arıyorum bandırmada
Sevinc karaca 1 yıl önce
is basvurusu yapmak istiyom
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın