İŞKUR İlanları 47 Şehre 52 Bin Kamu ve Özel Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 47 şehre 52 Bin personel alımı yapılmaktadır. İş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde olan bu ilanlara başvuralar açıktır. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 17.02.2020, 10:08
İŞKUR İlanları 47 Şehre 52 Bin Kamu ve Özel Personel Alıyor

İŞKUR açık iş ilanlarında yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 47 şehre 52 bin personel alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için aşağıda ilan linki verilmiştir.

Daha önce meslek guruplarından yayınlanan İŞKUR iş ilanlarına 19 şehir ve 12 bin personel eklenmiştir. Meslek gurubunun yanı sıra beden işçisi, satış danışmanı, büro personeli, temizlik personeli yani meslek olmayan guruplardan da iş ilanları mevcuttur. Her ilanın detayı ve özel şartları farklılık gösterdiğinden dolayı tümünü site üzerinden değil de sizin hangi şehre ve hangi meslek dalına başvurunuz önemlidir.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan kamu ve özel firmaların personel alımı başvuruları açık olup ilgili adayların yapması gereken işlemler ise şu şekildedir.

Başvuruda bulunacak adayların İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmektedir. Şahsi şifrenizle İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra açık iş ilanları bölümünde aşağıda verilen (İŞKUR RESMİ LİNKİ) tıklayarak size uygun şehri ve mesleği yazdıktan sonra İŞKUR üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. İlan detaylarında başvuru tarihine dikkat edilmesi ve şartlarına haiz olmanız gerekmektedir.

İŞKUR açık iş ilanları linki açıldıktan sonra direk tıkladığınız takdirde şehir çıkacaktır.

Türkiye İş Kurumu açık iş ilanları TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Ahmet bulut 1 yıl önce
İş arıyorum işsizim her ne olursan olsun farketmez yeterki iş olsun yaparım çocuklarım okuyor para lazım kiradayım
Bedriye Elvan öner 1 yıl önce
İse ihtiyacım var calısmak zorundayım
Ayşe Çimiç 1 yıl önce
Balıkesir Edremitte var mı