İŞKUR İlanıyla 8 Şehre 42 Danışma Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan özel ilanlara göre İŞKUR güncel iş ilanlarıyla 8 şehre en az ilköğretim mezunu 42 danışma memuru alımı yapılmaktadır. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 03.08.2019, 01:35 12.08.2019, 11:32
İŞKUR İlanıyla 8 Şehre 42 Danışma Memuru Alımı

İŞKUR güncel iş ilanlarıyla açık iş ilanlarında 8 şehre İstanbul, Kocaeli, İzmir, Antalya, Manisa, Tekirdağ, Zonguldak, Bursa illerine en az ilköğretim mezunu 42 danışma memuru alımı personel alımı yapılmaktadır. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihleri değişkenlik göstermektedir. Alım şartları ve detayları haberin devamında verilmiştir.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre 8 şehre 42 danışman memuru alımına en az ilköğretim mezunu en fazla ise lise mezunu adayların başvuruları kabul edilmektedir. Danışman memuru olmak isteyen ilgili adaylar için genel ve özel şartlar aşağıda verilmiştir.

Danışman memur olmak isteyen adayların başvuru ilanını açarak içeriklerindeki farklılıkları göz önünde bulundurarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Danışman memur başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, iletişim becerisi yüksek olması, Aktif dinamik, tercihen genç emekli, en az ilköğretim mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, İşine engel sağlık sorunun bulunmaması, Yüz kızartıcı suçu olmayan 6 aydan fazla hapis cezası olmayanların başvuruları kabul edilmektedir.

Danışman memuru başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Dilek 2 yıl önce
Önlisans mezunuyum hala bir iş bulamıyorum
Eylul 2 yıl önce
Lisans mezunuyum formasyonum var yüksek lisans terkim hala iş bulamıyorum
Dürüst 2 yıl önce
Dışarıda danışmanlık vasfı bulunan, insan kaynakları gibi eğitimler alan bir sürü üniversite mezunu işsizken. Bunlara danışmanlık yapacak memurlarda "en fazla lise mezunu olması" şartı koşuluyor. Neye göre hangi bilgisiyle danışmanlık yapacaklar?
Türkiye'nin en büyük sorunu nitelikli insanlar hak ettiği değeri alamazken. İşin üstesinden gelemeyecek torpilli insanların. Sadece tarikatlara dergahlara siyasi partilere üye diye emek sarfetmeden yüksek yerlere gelmesi. Akademisyen kadrolarına baktığınızda bunu daha net görebiliyorsunuz. Ülkenin beyin takımı olması gereken insanların saçı uzun diye, sakalı var diye, eteği kısa diye, onlara biat etmiyor diye.... Gibi saçma nedenlerden önüne engel olunuyor. Uygun iş bulabilmek için ne kadar bilgili olduğun değil, kimi tanıdığın önemli. Böyle devam ederse maalesef ülkemiz bir gıdım ilerleme kaydedemez.
Sevim 2 yıl önce
Nasil basvurabilirim
Semra yıldiź 2 yıl önce
Abdullah 2 yıl önce
Nasıl iş bulabilirim
Azat 2 yıl önce
Yuzde 50 engelli raporum var işsizim diye evlenemiyorm sevdigim kizla Allah rizasi icin biri yardimci olsun artik bana kimsem yok