İŞKUR İlanı Sulama Birliği İlkokul Mezunu 3 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Kayseri Bahçelik Sulama Birliğinde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu adaylar arasından 3 personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve iş ilan numaraları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.02.2020, 18:57
İŞKUR İlanı Sulama Birliği İlkokul Mezunu 3 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden Kayseri Bahçelik Sulama Birliğinde görevlendirilmek üzere ilkokul mezunu 3 personel alımı ilanı verilmiştir. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 17 Şubat 2020 tarihi olarak verilmiştir.

Alım unvanı ise zirai sulamacı olarak istihdam edilecektir. Başvurular bugün 12 Şubat tarihinde başlamış olup 17 Şubat 2020 tarihinde son bulacak ilana adaylar online olarak İŞKUR e-şube üzerinden iş ilan numaralarını girerek başvurularını tamamlayabilirler.

Zirai sulamacı 2 kişinin alımı için;  A2 ehliyete sahip olunması istenmektedir. İŞKUR iş ilan 00005401451 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Adaylar 18 ila 40 yaş aralığında ve MEB onaylı zirai sulama sertifikası ile ağır işlerde çalışabilir sağlık raporunun olması gerekmektedir.

Tarla ürünleri “ zirai sulamacı” 1 kişinin alımı için; E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olunması, MEB onaylı zirai sulama sertifikasına sahip olması ve her iki ilan için ilkokul mezunu ve Kayseri Develi İlçesinde ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunan adayların sonuçları 28 Şubatta saat 10:00 da Bahçelik Sulama Birliğinde kura çekilerek belirlenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yılmaz 2 hafta önce
Alın kaynak vizyon kaynak ustasiyim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@