İŞKUR İlanı Kamu ve Özel 2440 Güvenlik, Şoför ve İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 33 şehirde en az ilkokul mezunları arasından 2440 güvenlik görevlisi, makam şoförü, yurt yönetim memuru ve beden işçisi alıyor. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.02.2020, 00:56 23.02.2020, 00:57
İŞKUR İlanı Kamu ve Özel 2440 Güvenlik, Şoför ve İşçi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalar güvenlik görevlisi, makam şoförü, yurt yönetim memuru ve beden işçisi alımı yayınlanmış olup 2440 personel 33 şehirde istihdam edileceği ilan edilmiştir. İlgilenen adaylar için İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar resimli olarak bir kısmı verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adayların İŞKUR kaydının olması, T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az ilkokul mezunu olması, sağlık probleminin bulunmaması, Türkiye Geneli ilanlara ise herkes başvuruda bulunabilir. Bazı ilanlarda ikamet şartı aranmakta bazı ilanlarda ise ikamet şartı aranmamaktadır. Başvuruları devam eden alımların tarihleriyle birlikte aşağıda verilmiştir.

Makam şoförü alımı için İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra iş arayan bölümüne (Makam Şoförü) yazdığınız taktirde başvurunuzu yapabilirsiniz. Makam şoförü alımına ilişkin görsel aşağıdadır.

Güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR e-şube girişinden sonra iş arayan bölümüne (Güvenlik Görevlisi) yazmanız halinde ilanlar karşınıza çıkacaktır. Örnek olarak aşağıda devam eden alımların görseli bulunmaktadır.

Yurt yönetim memuru için İŞKUR e-şube girişinden sonra ilgili adaylar başvurularını tamamlayabilir. Örnek olarak İŞKUR resmi web sitesi üzerinden resim aşağıdadır.

Beden işçisi alımı için e-şube girişinden sonra meslek yerine (Beden İşçisi) alımı yazdığınız taktirde alım yapan kurum ve kuruluşlar gelecektir. Aşağıda resimli olarak bir kısmı verilmiştir. İlgilenen adaylar için tüm şartlara şahsi şifrenizle giriş yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Gülten 1 yıl önce
Çalışmak istiyorum
Yasin akdağ 1 yıl önce
Ağır vasta e sınıfı src piskoteknik dijital ehliyet var şanlıurfa bozova adres 05427439203
Mahmut BAŞBOĞA 1 yıl önce
B sınıf ehliyet var src belge de var
Şükrü karahan 1 yıl önce
E D belgeler tam