İŞKUR İlanı Büro Memuru Alımı! İlkokul Mezunu 70 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre ilkokul mezunu büro memuru alımı ilanı yayımlanmıştır. Büro memuru alımı şartları neler, özel şirketler bünyesinde istihdam edilecek 70 büro memuru alımı detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 07.10.2019, 15:16
İŞKUR İlanı Büro Memuru Alımı! İlkokul Mezunu 70 Personel Alıyor

Yayımlanan İŞKUR güncel iş ilanlarında özel şirketlerde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu 70 büro memuru alımı yapılmaktadır. Yapılacak büro memuru alımı için genel ve özel şartlar neler, büro memuru için başvuru nasıl yapılacak, işte ilgili adaylar için tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre özel şirketlerde istihdam edilmek üzere 70 büro memur alımı şartları arasında en az ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır.

BÜRO MEMUR GÖREVLERİ 

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerin büro memuru iş ilanları yayımladığı ve azımsanmayacak şekilde alım yapıldığı görülmektedir. Görevleri büro memurluğu tam olarak ne iş yapar. Büro memuru ofis ve büro gibi ortamların günlük işleyişlerinin aksamadan devam etmesini sağlar. Büro memuru iş ilanı yayımlayan özel firmalar işe alacakları kişilerden beklenti içerisinde olurlar her zaman.

Bu beklentiler diğer mesleklere göre zor olmadığından büro memurluğu günlük yazışmaları yapmak, dökümler alıp dosyalama raporlama, dışarıdan gelen misafir ve müşterilerle temas kurma, resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantıyı oluşturma gibi görevleri yerine getirir.

BÜRO MEMURU ALIMI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda 17 farklı şehirde toplam 70 büro memuru alımı yapılmaktadır. İlanlara başvurmak için İŞKUR e-şube resmi internet sitesine giriş yapmanız ve açık iş ilanları sayfasına girmeniz gerekmektedir. İŞKUR resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra açık iş ilanları sayfasına tıklayarak haberimizde yer alan görseldeki gibi arama yaparak özel kurumlarda görevlendirilmek üzere güncel büro memuru alım ilanlarını görülmekte olup başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)