İŞKUR İlanı Burdur Belediyesi 55 Kamu İşçisi Alıyor

Bugün yapılan İŞKUR ilanlarıyla belediye bünyesine en az ilkokul mezunu 55 kamu işçisi alımı yapılacak. İŞKUR kamu işçi alımı ilanlarının içeriğinin tamamı haberimizde.

İŞKUR İlanı Burdur Belediyesi 55 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR kamu işçi alımı 3 ayrı ilan ile Burdur Belediyesi bünyesine 55 kamu işçi alımı yapılacak. Alımların tamamı kura ile yapılacak olup başvuru yapan iş arayanların ve önceliklerin tamamı kura çekimi için İŞKUR tarafından Belediyeye gönderilerek 08 Temmuz 2019 tarihinde kura ile alınacak personeller belirlenecek. Kamu alımı İŞKUR ilan numaraları ve alım şartları ayrıntıları şu şekildedir.

00005040489 İŞKUR Kamu İşçi alım ilanıyla 8 kişi kamu işçi alımında alınacak personeller Şehir içi çöp toplama işinde çalıştırılacak olup işe girmek isteyenlerin ilkokul mezunu olması, Burdur merkez ikametli olması ve 18 ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir. Belediye İşçi alımına başvurmak isteyen adayların İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesinden iş arayan girişi yaparak başvurularını 01 Temmuz 2019 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

00005040476 İŞKUR Kamu İşçi alım ilanıyla 12 kişi işçi alımında alınacak personeller İnşaat ve kanalizasyon işlerinde çalıştırılacak olup işe girmek isteyenlerin ilkokul mezunu olması, Burdur merkez ikametli olması ve 18 ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir. Belediye İşçi alımına başvurmak isteyen adayların İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesinden iş arayan girişi yaparak başvurularını 01 Temmuz 2019 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

00005040438 İŞKUR Kamu İşçi alım ilanıyla 35 kişi kamu işçi alımında alınacak personeller belediye bünyesinde çalıştırılacak olup işe girmek isteyenlerin ilkokul mezunu olması, Burdur merkez ikametli olması ve 18 ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir. Belediye İşçi alımına başvurmak isteyen adayların İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesinden iş arayan girişi yaparak başvurularını 01 Temmuz 2019 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

İşkur belediye işçi alımı ilanına başvurmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 22:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
BETÜL ŞAVKLI
BETÜL ŞAVKLI - 3 hafta Önce

Ön büro, ön muhasebe, halkla ilişkiler dalında tecrübeliyim.Makü Resim bölümü mezunuyum.

Fadime  gecer
Fadime gecer - 2 hafta Önce

Kura sonucu