İŞKUR Havalimanında 30 Güvenlik Görevlisi Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Yeni Havalimanında istihdam edilmek üzere 30 güvenlik görevlisi personel alım ilanı yayımlamıştır. Başvurular 16 Ağustos 2019 tarihinde bitecek olup ayrıntılar…

İŞKUR Havalimanında 30 Güvenlik Görevlisi Personeli Alımı

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Yeni Havalimanında istihdam edilmek üzere 30 güvenlik görevlisi personel alımı yapılmaktadır. Yapılacak alımların genel ve özel şartları ayrıntılarıyla aşağıdadır.

Başvuruda bulunacak adaylar özellikle sigortalı her hangi bir işte çalışmıyor olması gerekmekte olup Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olması ve son bir ay içerisinde sigorta kaydının olmaması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alım şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 5188 sayılı yasa ile özel güvenlik kimlik kartı sahibi olması, Askerlik hizmetini tamamlamış olması, En az lise mezunu olması, 35 yaşını geçmemiş tercih sebebi, Son 1 ayda sigorta kaydının bulunmaması, diksiyonu düzgün olması, iletişim becerisine sahip olması ve İŞKUR kaydının olması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi personeli başvuru şekli; İstanbul Yeni Havalimanında güvenlik görevlisi personeli olmak isteyen adaylar 16 Ağustos 2019 tarihine kadar İŞKUR İl ve İlçelerde bulunan İŞKUR İl Müdürlükleri ve İlçe Müdürlerinde şahsen veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi personel alımı başvurusu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 13:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 hafta Önce

İga ya girecekler iyi düşünsün senede bi kez zam sürekli.baskı mobbing ve inanın köpek kadar kıymetiniz olmayacak sürekli denetleme ve baskı göreceksiniz inanın bana pişman olacaksınız buna inanın sizi hep havalimani güvenliği sizden sorulur diyecekler ama en çok size güvenmeyecekler düşünün kara tarafından hava tarafına geçmek için aranacaksınız ve işin ilginç tarafı sizi arıyorlar sonrada o noktaya görev veriyorlar mide bulandırıcı ama polis her yere girip çıkabilecek enteresan

Songül kurt
Songül kurt - 3 hafta Önce

Silahlı Güvenlik görevlisi

Havalimanı güvenliği
Havalimanı güvenliği - 3 hafta Önce

Birkez daha düşünün.

Hacer kurt
Hacer kurt - 3 hafta Önce

Bende Bimde çalışmak istiyorum

Yavuz AKDAĞ
Yavuz AKDAĞ - 3 hafta Önce

Silahsız silahlı farkediyormu

Kerem Demir
Kerem Demir - 2 hafta Önce

Maaş, ve zam durumunu bilmem ama kara tarafından hava tarafına geçerken arama tüm hava limanlarında var.polis silahla görev yapıyor ama güvenlik silahla görev yapmıyor,dolayısıyla polisin aranması uygun olmaz zaten.mobing uygulama nedenini anlayamadım.

M. Ali Tunc
M. Ali Tunc - 6 gün Önce

İskur typ calisanlarin yas siniri degil , issizlerin sayisini dusunmesi ve calisacak personel almasi lazim.