İŞKUR Hastanelere 158 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile Nisan ayında Kamu Hastanelerine ATT, Halkla İlişkiler Görevlisi, Ambulans Şoförü ve Büro Memuru 158 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 01.04.2019, 19:43 01.04.2019, 22:01
İŞKUR Hastanelere 158 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

İŞKUR tarafından yapılan ilanda Nisan ayı içerisinde Kamu Hastanelerine 158 kişi kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Bölümlerin çok olduğundan adaylar her ilan için ayrı ayrı sertifika istenmekte.

Alım yapacak iller ve unvanlar: İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Antalya,Konya, Yalova, Samsun. Gaziantep illeri Halkla ilişkiler, Temizlik görevlisi, Ambulans Şoförü, Tekniker, Grafiker, Tercüman, Büro işçisi, Teknisyen, Eczacı,ATT, Aşçı alımları yapılacağı ilamı yayımlandı.

Adayların ortak şartları: 18 ile 40 yaşları arasında olması, sağlık probleminin bulunmamamsı, en az ilköğretim mezunu en çok ise lisans mezunu olması,askerlikle ilişiğinin bulunmaması, öğrenimlerine uygun ilanlara başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayarak açılan sayfaya hastane yazıp ara tuşuna basıp 2 sayfa ilan açılacak olup, uygun ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu Hastane İlanları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
sağlıkcı 2 yıl önce
kpss neden var sürekli işkur alım yapacaksa attleri ?
Celal kaya 2 yıl önce
Halkla iliskiler gorevlisi nasil kaydolacagiz
HATIP ÖZÇELİK 2 yıl önce
Bu ilanların bir çoğu eski ve göstermelik ilanın çıkışı ve başvuruya yetemiyorsun ilanda ( ilan alimi veya başvuru yapmayınız yazıyor) ülke geneli alım yazıyor fakat askari ücret verip lojman imkanı sağlanamıyor lütfen gerçek ilanları paylasalim