İŞKUR Güncel İlanlarda 18 Şehre 500 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında firmalarda istihdam edilmek üzere 18 şehre 500 özel güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup ilgilenen adaylar için detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 21.01.2020, 12:37 21.01.2020, 12:43
İŞKUR Güncel İlanlarda 18 Şehre 500 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR güncel iş ilanlarında yayınlanan ilanlar kapsamında 18 şehre 500 özel güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şekli, şehirler ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Alım şehirleri nereler; (Ülke Genelinden) İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Giresun, Denizli, Konya, Gaziantep, Aksaray, Kocaeli, Karaman, Trabzon, Balıkesir ve Edirne illerinde toplam 500 özel güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İŞKUR kaydının olması, Silahlı veya silahsız güvenlik kartına sahip olması, Görevine engel teşkil edecek her hangi bir sağlık sorunun bulunmaması, 18 yaşından gün almış olması, Vardiyalı sistemde çalışabilecek durumunun olması, Diksiyonu düzgün olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olması ve Kamu haklarından mahrum olmayan adaylar başvuruda bulunabilir.

Yukarıdaki resimlerde görüldüğü üzere şahsi şifrenizle İŞKUR girişi yaptıktan sonra (Meslek Yerine Güvenlik Görevlisi) yazdığınız taktirde ilgili ilanlar çıkacak olup hangi şehirde iseniz veya Ülke geneli yazan ilanlara başvuru şartlarına haiz olmanız durumunda başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@