İŞKUR Eti Maden İşletmelerine 6 Sürekli İşçi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Eti Maden İşletmelerinde istihdam edilmek üzere 6 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 05.12.2019, 09:50 08.12.2019, 00:26
İŞKUR Eti Maden İşletmelerine 6 Sürekli İşçi Alımı

Yayımlanan ilan çerçevesinde Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü en az ilkokul mezunu 6 sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı ilan kılavuzunda belirtilen başvuru şartları neler.

Eti Maden İşletmeleri sürekli işçi alımı 9 Aralık 2019 ile 14 Aralık 2019 tarih aralıklarında İŞKUR üzerinden yayınlanacak olan ilan numaralarıyla başvuruda bulunabileceksiniz. Alımlar 3 şehirde olacak olup Seyitgazi Eskişehir, Emet Kütahya ve Balıkesir illerinde istihdam edileceği ilan edilmiştir.

Başvuru nasıl yapılacak İŞKUR tarafından ilan kodlarının yayımlanması gerekmektedir. İlan kodu yayımlandıktan sonra adaylar İŞKUR online web sayfasına e-devlet şifresi ile İŞKUR e-şube üzerinden giriş yaparak aşağıda resimli olarak gösterilmiştir.

İlgili adaya giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan açık iş ilanları sayfasına yayımlanacak ilan kodu girilerek başvuru yapılabilecek. İlan kodları yayımlanıp başvuru açılınca sitemizde ayrıca duyurulacaktır. Bu kapsamda sitemizi takip etmenizde iş olanaklarına daha hızlı şekilde erişmenizi sağlayacaktır.

Başvuru şartları neler: Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak için kişisel durumu engelli statüde olacak. Bu yüzden adayların engelli raporuna sahip olunması gerekmektedir. Diğer 3 alım ise TMY kapsamında gerçekleştirilecek.

Adayların mezuniyet şartını sağlaması için Eskişehir için lise mezunu engelli ve TMY eski hükümlü kapsamında, Kütahya ili için en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Balıkesir şehrinde alım için lise veya dengi okul elektrik bölümü mezunu eski hükümlü ve TMY kapsamında alım yapılacağı ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)