İŞKUR En Az Okuryazar Kamu ve Özel 50 Bin Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında iş arayan vatandaşların durağı haline gelen İŞKUR en az okuryazar kamu ve özel 50 Bin personel alımı başlattı. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 29.06.2020, 01:21
İŞKUR En Az Okuryazar Kamu ve Özel 50 Bin Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında ülke genelinden iş arayanlar için dev istihdam en az okuryazar kamu ve özelde istihdam edilmek üzere 50 Bin personel alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımlarının yanı sıra özel firmalarda da iş arayanlar için mesleki durumlarına göre personel alımları yapılmaktadır.

KPSS şartsız personel alımları;

Yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özelde KPSS şartsız ve KPSS ile alımlar yapılırken, bazı kurum ve kuruluşlar KPSS’siz alımlar yapmaktadır. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda nereye nasıl başvuru yapılacak verilmiştir.

Alım şehirleri Nereler;

İstanbul, Antalya, Ankara, Karaman, İzmir, Konya, Muğla, Sivas, Mersin, Balıkesir, Adana, Amasya, Bursa, Sakarya, Manisa, Eskişehir, Çanakkale, Tekirdağ, Ordu, Burdur, Kocaeli, Aksaray, Erzurum, Elazığ, Tokat, Afyonkarahisar, Kayseri, Gaziantep, Çorum, Kocaeli, Denizli, Nevşehir, Niğde, Zonguldak, Artvin, Malatya, Yozgat, Kastamonu, Uşak, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Samsun, Çankırı, Karabük, Düzce, Bartın, Karabük, Kars, Ardahan, Sinop, Rize, Isparta, Aydın, Mardin, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Bolu vb. şehirlerde personel alımları yapılıyor.

Hangi meslekten en çok personel alımı yapılıyor;

Beden işçisi, güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, ambar depo/görevlisi, aşçı, bahçıvan, bilgisayar mühendisi, büro memuru, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, dokuma makineleri operatörü, elektrikçi, forklift operatörü, garson, gazaltı kaynakçısı, hemşire, kasiyer, konfeksiyon işçisi, makineci dikiş, muhasebe meslek elemanı, müşteri temsilcisi, paketleme işçisi, reyon görevlisi, satış danışmanı/uzmanı, şoför, ziraat mühendisi ve benzeri 236 meslekten alımlar yapılıyor.

İŞKUR iş ilanları başvurusunu TIKLAYIN.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ercan dursun 8 ay önce
1984 doğumluyum van erçişte oturuyorum ilk okul mezunuyum aşçılık belgem var yardımcı olursanız sevinirim