İŞKUR En az Okuryazar Güncel Personel Alımı İş Başvuruları 

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden 09 Mayıs 2019 tarihinde yayımladığı ilanlara göre 9 Bin işçi personel ilanı bulunmakta. Kamu kurum ve kuruluşlara en az okuryazar personel alımı…

Kamu Personeli Alımı 09.05.2019, 00:58 09.05.2019, 20:26
İŞKUR En az Okuryazar Güncel Personel Alımı İş Başvuruları 

İŞKUR yayımlamış olduğu güncel ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlara 9 Bin işçi personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımların kapsamı Türkiye geneli ve ikamet gah şartlı olup vasıflı ve vasıfsız işçi alımı yapılacaktır.

Başvuruları başlayan işçi personel alımı ilanına göre genel başvuru şartlarına haiz olanların aşağıda vereceğimiz link üzerinden direk olarak yapabilmektedirler. Başvuru şartlarını ve genel şartlarını taşıyan adayların başvuru son tarihleri değişkenlik gösterdiğinden dolayı geciktirmemenizde fayda vardır.

09 Mayıs 2019 güncel İşçi personel alımlarının birçoğu Türkiye İş Kurumu İŞKUR resmi web sitesi üzerinden olduğundan dolayı İŞKUR’a kayıt açtırmanız gerekmektedir. Bazı ilanlar ise kuraya tabidir. Kuraya tabi ilanların ise genel ve özel başvuru şartlarını dahi görebilmeniz için İŞKUR resmi kaydınızın bulunması gerekmektedir.

İşçi personel alımları Bursa, Elazığ, Aksaray, İstanbul, Konya, Bolu düzce, Bilecik, Tekirdağ, Sakarya, Yalova, Edirne, Ankara, Antalya, Samsun, Adıyaman, Muş, Kocaeli, İzmir, Uşak, Niğde, Rize, Diyarbakır, Karabük, Balıkesir, Kayseri, Adana illerine işçi personel alımı yapılıyor.

İşçi personel iş başvurusu için e-devlet kapısı üzerinden veya Türkiye İş Kurumu üzerinden başvurular alınmaktadır. Aşağıdaki linkte işçi personel başvurusunda şifrenizle birlikte bulunabilirsiniz.

Açık iş ilanları beden işçisi alımları: İnşaat işçi personel alımları, taşıma yükleme ve boşaltma işçi personel alımları, temizlik işçi personel alımları, beden işçisi personel alımları kadro dağılımları.

Güncel İşçi personel alımları için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Müslüm yorulmaz 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var erciş van
Ramazan Hız 2 yıl önce
iş ihtiyacı var
Cemalbaday 2 yıl önce
Teknik.eleman
Kiraz turedi 2 yıl önce
İşe ihtiyacim var ordu akkus
Belgin Höke 2 yıl önce
Is ıhtiyacim var
Elife cevik 2 yıl önce
Cocuklarimin okulu icin calismam lazim evime ve cocuklarimin ihtiyacini karsilamam gerek tesekkur ederim
Abdullah Tokuç 2 yıl önce
Muğla Seydikemer ilçe kaymakam işe ihtiyacım var