İŞKUR En Az İlkokul 18 Şehre 274 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanda 18 şehre en az ilkokul 274 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Genel alım şartları, istenilen belgeler ve daha fazlası haberimizin içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 26.06.2020, 01:35 26.06.2020, 21:55
İŞKUR En Az İlkokul 18 Şehre 274 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda 18 ilin kadrosuna katılmak üzere en az ilkokul 274 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımı yapacak olan illerimiz İstanbul, Yalova, Konya, Aydın, Tekirdağ, Edirne, Ankara, Kırklareli, Niğde, İzmir, Balıkesir, Denizli, Yozgat, Ardahan, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Düzce illerine alım yapılacaktır. Genel alım şartları ve istenilen belgeler tüm ayrıntılarıyla haberimizde verilmiştir.

GENEL ALIM ŞARTLARI

-Türk vatandaşı olmak. 

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak. 

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması,

-Kuruma kayıtlı işsiz olması,

-Emekli olmaması

İŞKUR Başvuru İçin Tıklayınız.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)