İŞKUR En Az İlköğretim 17 Şehre 632 Müşteri Temsilci Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre çağrı merkezlerinde en az ilköğretim mezunları arasından 17 şehre 632 müşteri temsilcisi alımı online olarak yapılmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 02.06.2020, 00:01 02.06.2020, 01:12
İŞKUR En Az İlköğretim 17 Şehre 632 Müşteri Temsilci Alımı

İŞKUR açık iş ilanları bölümünden yayınlanan ilana göre çağrı merkezlerine en az ilköğretim mezunu adaylar arasından istihdam edilmek üzere 17 şehre 632 müşteri temsilcisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular online olarak yapılmaktadır.

Alım Şehirleri Nereler; Sivas, Yalova, İstanbul, Zonguldak, Ankara (Türkiye Geneli) Erzurum (Türkiye Geneli) Trabzon, İzmir, Samsun, Eskişehir, Düzce, Kocaeli, Malatya, Afyonkarahisar ve Ordu olmak üzere 17 şehre 632 müşteri temsilcisi alımı başvuruları online olarak başlamıştır.

Çağrı Merkezleri Başvuru Şartları Neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak (Emekli olmamak), Erkek adayların askerlikle ilişiğinin kesilmiş olması, Vardiya çalışmasına uygun olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Çalışmasını engelleyecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması, Güler yüzlü, müşteri memnuniyetini sağlayacak, İkna kabiliyeti yüksek olan, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip olmak gerekmektedir.

Çağrı Merkezlerine Başvuru Nasıl Yapılacak

Türkiye İş Kurumu ilanlarına başvuru yapabilmeniz için kayıtlı işçi olmanız gerekiyor. Yukarıda yayınlanan çağrı merkezlerin ilanına başvuruda bulunabilmeniz için İŞKUR’a online kayıt yaptırmanız gerekmektedir. İŞKUR resmi internet sitesinde online başvurusu için aşağıda resimli olarak verilmiştir. İlan başvurusu sayfa sonunda yer almaktadır.

Müşteri temsilcisi alımı ilanı başvurusunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mustafa susen 1 yıl önce
İttfaye er olmak istiyorum ş Urfa Siverek