İŞKUR Emniyet Müdürlüğüne İşçi Alımı 2019

Yeni 2019 İŞKUR işçi alım ilanı ile emniyet müdürlüğü bünyesine en az ilkokul mezunu işçi alımı yapılacak. Emniyet kamu personeli alım şartları neler? Başvurular ne zamana kadar yapılacak?

Kamu Personeli Alımı 30.05.2019, 12:35 31.05.2019, 08:46
İŞKUR Emniyet Müdürlüğüne İşçi Alımı 2019

İŞKUR tarafından yapılan en son ilanlarla İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine alımı planlanan kamu işçi alımında adayların taşıması gereken özellikler şöyledir.

Adayların Türk Vatandaşı olması, kişisel durumunun TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olması, en az ilkokul en fazla lisans mezunu olması, kadın erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, askerliğini fiilen yapmış olması.

Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS, KPSS’ YE girmiş olması yeterlidir. Ancak kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

00005003160 İŞKUR ilan numaralı Çorum İl Emniyet Müdürlüğüne TMY 1 kişi işçi alımına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmekte olup başvuranlar arasından 13 Haziran 2019 tarihinde il emniyet müdürlüğü binasında yapılacak kura ile alınacak kişi belirlenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)