İŞKUR Ekim Ayı Son İş İlanları

İŞKUR tarafından yayınlanan Ekim ayı son kamu personeli alım ilanları ve Kasım ayı başvuruları devam eden ilanlarını derleyerek siz takipçilerimize sunuyoruz.

İŞKUR Ekim Ayı Son İş İlanları

İŞKUR tarafından Ekim ayı sonu itibari ile yayınlanmış ilanlar ve Kasım ayı itibari ile başvurusu devam eden kamu personeli alımı ilanları sizlere sunuyoruz. İŞKUR ilanları sayfamız üzerinden yayınlanmaktadır. Alımlara göre öğrenim, şehir ve KPSS durumları değişiklik göstermektedir.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İş Kurumu üzerinden 30 Ekim 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla Kastamonu ilinde görevlendirilmek üzere daimi işçi statüsünde 1 Puantör alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 8 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004707081 olarak verilmiştir. 1 Puantör alımı için; Önlisans mezunu olması ve 2016 veya 2018 Engelli  Kamu Seçme Sınavı (EKPSS )  puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yayınladığı 3 farklı ilan ile lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 13 kamu personeli (görevlisi) alımı yapacaktır. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 4 kişi Büro İşçisi alımına durumu sadece eski hükümlü ve TMY olanlar başvuru yapabilecektir. Adayların ortaöğretim mezunu olması ve 2016 yılı Kamu Personeli seçme sınavı KPSSP94 1 puan şartı aranmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar son başvuru tarihine kadar İŞKUR sitesi üzerinden iş ilan numarası (00004707146) ile başvuru yapması gerekmektedir.

Büro İşçisi 4 kişi lisans mezunu adayların başvurabileceği personel alımına kişisel durumu engelli olanlar başvurabileceklerdir. Ayrıca adayların 2016 veya 2018 yılına ait Engelli Kamu Personeli seçme sınavına ( EKPSS ) girmiş olanların ( yıllardan biri seçilebilir ) başvuru yapabileceği alıma adaylar İŞKUR sitesinden (00004707140) iş ilan no ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Önlisans mezunu durumu engelli olanların başvuracağı Büro İşçisi 5 kişi Kamu Personeli Alımına EKPSS puanı olanların başvuruları alınacak olup adaylar son başvuru tarihi olan 8 Kasım 2018 tarihine kadar işkur sitesi üzerinden iş ilan (00004707130) numarası ile müracaat edeceklerdir. Tüm alımlarda çalışma adresi Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Mardin olarak açıklanmıştır.

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde yayınladığı ilan ile lise mezunu kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alınacaklar kamu personeli genel alan temizleme / meydancı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak M.T.A Genel Müdürlüğü ( Ankara ) olarak belirtilmiştir.

Alan temizleme / meydancı için şartlar: ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli Kamu Personeli ( Devlet Memuru ) olarak çalışacak olan personel alımına adayların (00004706966) iş ilanı no ile İŞKUR internet sitesinden son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 tarihine  kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ağrı Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 31 Ekim 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilana göre daimi işçi statüsünde 1 Otomotiv Mühendisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 9 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004707916 olarak verilmiştir. 1 Otomotiv Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS P3) puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma oğlak
Fatma oğlak - 7 ay Önce

Hastane personel alımı varmı

İlknur kapsuk
İlknur kapsuk - 7 ay Önce

Neden Zonguldak ğa alınmıyor da başka illere alınıyor gerçi Zonguldak geride kalan il

secimkurnaz
secimkurnaz - 7 ay Önce

Engeliyimişeihtiyacımvarişkurdakayıdımvar

Perihan yolgüden
Perihan yolgüden - 7 ay Önce

Eşime iş arıyorum

Melis kabaca
Melis kabaca - 6 ay Önce

Nasıl başvuru yapabilirim

Fatime kilic aksehir  işbasvurusu
Fatime kilic aksehir işbasvurusu - 6 ay Önce

İskurda basvurdum