İŞKUR Belediyelere 7 Kamu Personeli Alımı

Başvuru şartları ve aranan özel şartlar her ilan için farklı olarak yayınlanmıştır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi her ilan için farklı olup haberde ilanların son başvuru tarihine ulaşabilirsiniz. 3 Belediye toplam 7 personel istihdam edecektir.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2018, 11:50
İŞKUR Belediyelere 7 Kamu Personeli Alımı

Karabiga Belediyesi güvenlik görevlisi ve mutfak görevlisi olarak daimi olarak 1 kişi erkek ve 1 kişi bayan toplam 2 kişi kamu personeli alımı yapılacaktır. 5188 yasanın belirttiği güvenlik görevlisi kart sahibi ve ÖGG kimlik kartı olanlar başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olup adayların Karabiga belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Kepez Belediyesi 1 kişi güvenlik görevlisi ve 1 kişi beden işçisi alımı yapıyor. Başvuru yapacak adayların en az ortaokul mezunu olması güvenlik kimlik kartı ve eğitim sertifikası şartı aranmaktadır. Adayların özel güvenlik olur sağlık raporu alması gerekmektedir. Beden işçisi alımına adayların ortaokul mezunu olması yeterlidir başkada bir şart bulunmamaktadır. Başvuruların 27 Aralık 2018 tarihine kadar Kepez Belediyesine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Çanakkale Kentsel Hizmetler 3 kişi alınacak olup malzeme planlama elemanı, destek personeli (yardımcı personel) ve büro işçisi olarak personel alım yapılacaktır. Destek personeli alımında adayların ilöğretim mezunu olması ve büro işçisi alımına adayların en az lise mezunu olması ve ofis araç ve progamları hakkında deneyimli olması şartı vardır. Malzeme planlama elemanı alımına adayların önlisans mezunu olması ve iş konusunda deneyim sahibi olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 28 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

Karabiga Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kepez Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Çanakkale Kentsel Hizmetler ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Murat güzel 2 yıl önce
Meslek lisesi mezuniyim
Kadir kazandırmak 2 yıl önce
Meslek lisesi mezunuyum beyaz esya ve klima ustasiyim iş ariyorum