İŞKUR Belediyeler 26 Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlıkları 4 farklı şehirde yayınlamış oldukları ilanlar ile Büro işçisi, Avukat, Beden işçisi ve Şoför olarak istihdam edilecek 26 kamu personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.01.2019, 06:49 10.01.2019, 08:24
İŞKUR Belediyeler 26 Kamu Personeli Alımı

Marmaris Belediyesi genel hizmetlerde istihdam edilmek üzere 1 kişi alınacak olup adaylardan herhangi bir eğitim şartı veya KPSS şartı olmayan Belediye personel alımına adaylar şahsen 14 Ocak 2019 tarihine kadar Marmaris Belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

Lüleburgaz belediyesi 1 kişi hukuk fakültesi mezunu 10 yıllık iş deneyimi bulunan avukat alımı yapılacaktır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacakların Lüleburgaz belediyesi personele şahsen 14 Ocak 2019 tarihi saat 17:00’a kadar başvuru yapması gerekiyor.

Tire Belediyesi 1 kişi sanat tarihi olarak istihdam edilecek kamu personeli alımına adayların 18 Ocak 2019 tarihine kadar Tire Belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Tire Belediyesi 1 kişi büro işçisi 1 kişi bahçe bakım elemanı toplam 2 kişi alınacaktır. Başvuru yapacakların 13 Ocak 2019 tarihine kadar Tire Belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Ödemiş Belediyesi pide ustası ve hamurkar olarak 2 kişi alınacaktır. Belediye personel alımı başvuru yapmak isteyenler 17 Ocak 2019 tarihine kadar Ödemiş Belediyesi personele şahsen müracaat etmek gerekmektedir.

Sultangazi Belediyesi 3 kişi Beden işçisi, en az ilkokul mezunu 11 kişi park temizlik görevlisi, 3 kişi şoför ve 2 kişi inşaat ustası olarak toplam 19 kişi istihdam edilecektir. Belediye personel alımı başvuru yapmak isteyenlerin şahsen Sultangazi Belediyesi personele 16 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Marmaris Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Lüleburgaz belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Tire Belediyesi sanat tarihi ilan metni için tıklayınız.

Tire Belediyesi 2 kişi alımı ilan metni tıklayınız.

Ödemiş Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Sultangazi Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Serkan yertek 2 yıl önce
İş arıyorum
Hasan alahmad 2 yıl önce
..
İBRAHIM G.C 2 yıl önce
33 yasındayım is arıyorum söförlügüm var
Özger 2 yıl önce
45 yaşımdayım iş arıyorum bulaşık bil yıkarım
İlyas kuruçay 2 yıl önce
Iş arıyorum şöförluk veya diyer işlerde başarılıydır.
Secilbelgin 2 yıl önce
Basvurularda yaş sınırını ve puan göremedim yardimci olabilirmisiniz mail usecilbelgin@gmail donus yaparsaniz sevinirim.
Cihat basyigit 2 yıl önce
İs arıyorum lise mezunuyum askerliğini yaptım memur luk işi olursa Rabbim şükür ederim.hayırlısı inşaAllah amin.amin.amin.