İşkur 60'Bin Kamu Personeli Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İşkur'un açık iş ilanları için kamu kurum ve kuruluşlara Özel sektöre kadar personel alımı devam eden iş ilanlarını takip edebilir. İş ilanlarına başvuru için öncelik olarak İşkur'un resmi web sitesi üzerinde kayıt yaptırmak veya şahsen başvurarak kişisel kaydınızı yaptırmanız zorunludur. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için aşağıda liste halinde hazırlamış olduğumuz sırasıyla iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 28.03.2019, 01:09 30.03.2019, 10:31
İşkur 60'Bin Kamu Personeli Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre 24 dönem POMEM kapsamında 2 Bin 500 polis alımı yapacağını duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı İstanbul, İzmir ve gölcük tersane komutanlıklarında görevlendirilmek üzere 600 kadrolu işçi alımı 25 Mart 2019 tarihinde başlamış olup İŞKUR üzerinden başvurular devam etmektedir.

Türkiye Kızılay Başkanlığı 12 ilde personel alımı yapmakta olup başta sosyal hizmetler uzmanı alımı yapmakta ancak araçça konuşma şartı aranmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 55 memur alımı yapacak olup başvurular 5 nisan 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı ve İŞKUR protokolü çerçevesinde her yıl Milli Eğitim Müdürlüklerine düzenli şekilde kamu personeli alımı yapılıyor. En az lise mezunu işçi alınacağını duyuran Milli Eğitim Müdürlükleri için İşkur başvuruları devam etmektedir.

İŞKUR büro memuru alımı ilanı yayımlamış olup 552 büro memuru için açık pozisyonlar büro memuru Office programına hakim olması gerekmektedir. Ayrıca en az lise ve dengi okul mezunu ve 657 sayılı devlet memuru olma şartlarına hayız olma şartı aranmaktadır.

Adalet Bakanlığı resmi gazetede yayımlanan ilana göre 107 kamu personeli alımı yapıyor.

Başvuruda bulunacak adaylar için ilanların detayları için aşağıda vermiş olduğumuz linkte tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Zeynep Karaman 2 yıl önce
Lise mezunuyum. İşe ihtiyacım var
Özlem Mağaç 2 yıl önce
Özel güvenlik silahlı, Kamu personeli