İŞKUR 50 Şehir 500 Personel Alımı İlanları

Türkiye İş Kurumu tarafından 07 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanan ilanlar ile e-devlet üzerinden 50 Şehirde 500 personel alımları yapacağını duyurdu. Alımlara ilişkin detaylar haberimiz detayında…

Kamu Personeli Alımı 07.08.2019, 21:51 08.08.2019, 12:08
İŞKUR 50 Şehir 500 Personel Alımı İlanları

İŞKUR 07 Ağustos 2019 tarihinde yayımlamış olduğu ilanlar ile farklı kadro ve unvanlarda 50 şehre 500 işçi personel alınacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımları yayımlamıştır.

Hangi kadrolarda alımlar yapılmakta; Büro memuru, Büro İşçisi, Acil tıp teknisyeni, Aşçı, şoför, Depo işçisi gibi birçok meslek gurubunda alım yapacağını duyurdu. Personel alımı yapacak kuruluşlar KPSS şartı aranmaksızın istihdam sağlanacağını ilan ettiler. 500 personel alımları için kimler başvuruda bulunabilir, başvuru şartları neler.

50 Şehre 500 personel alımı dağılımı; Niğde Ağrı Çanakkale Mersin İstanbul Balıkesir Ankara İzmir Adana Van Tekirdağ Sivas Antalya Kocaeli Gaziantep Eskişehir Manisa Elâzığ Konya Çankırı Trabzon Aksaray Düzce Yalova Karabük Kahramanmaraş Sivas Aydın Denizli Niğde Sakarya Tokat Bursa Kayseri Zonguldak Ordu Eskişehir Kırklareli Bilecik Manisa Muğla Kırşehir Yozgat Erzurum Edirne Hatay, Giresun şehirlerine personel alımları yapılacaktır.

Büro memuru ve işçisi başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olması, Başvuru şartlarına haiz olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, Anayasal düzene karşı suçlar işlememiş olması, daha önceden girmiş olduğu kamu kurum ve kuruluşlarında veya özel teşebbüslerde her hangi bir şekilde ihaleye fesat karıştırmamış olması ve 6 aydan fazla mahkûmiyeti bulunmaması gerekmektedir.

Adayların başvuru şekli; Başvuru online olarak e-Devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır. Ancak İŞKUR kaydı bulunmayan adayların başvuruları kabul edilmemektedir.

Başvuru için İŞKUR resmi web sayfası üzerinden açık iş ilanları bölümünden durumunu bildir kutucuğu işaretleyerek ara tuşuna basmanız gerekmektedir. Açılan sayfada normal, engelli, eski hükümlü, tmy ve tüm güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Personel alımı alan firmalar hangileri detayları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (10)
Resulyesil 2 yıl önce
Bedenisci
Ramazn.kayretlii 2 yıl önce
Iş.arıyorum.bana.yardımcı.olurmusunuz
İzzettin arslan 2 yıl önce
iş arıyorum vasıfsızım 05428495834 yaş yetmiş iş bitmiş hatay
İşkur dan bişey beklemeyin 2 yıl önce
Ceren yalçın 2 yıl önce
Güvenlik belgem var
Merhaba 2 yıl önce
Karaman il deyilmi acaba
Karaman da kamuya hicmi elaman alinmiyor.
50 şehir denilmis 3 şehir nerde
Misafir 2 yıl önce
Yazdığım başvuruların degerlendirilmediğini dikkate alınmadığını düşünüyorum.Akıntıda kürek çekmek gibi
Deniz Susam 2 yıl önce
Bu Eskişehir de de bir sıkıntı var galiba memurlar kazık çakmış da memur alımı yapmıyo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın