İŞKUR 40 Bin Personel Alımı! 07 Ağustos İlanları

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan personel alımları ilanlarıyla farklı kadrolar ve şehirlere 40 Bin personel alımı yapılmaktadır. İŞKUR güncel iş ilanları personel alımlarına ulaşmak için haber detayımızı inceleyebilirsiniz…

Kamu Personeli Alımı 08.08.2019, 13:31 08.08.2019, 13:39
İŞKUR 40 Bin Personel Alımı! 07 Ağustos İlanları

İŞKUR tarafından özel iş ilanlarına ulaşmanız için yapacağınız öncelik aşamalardan biri olan İŞKUR kaydı oluşturmanız. Türkiye İş Kurumuna kayıt yaptırmak ve güncel iş ilanlarına başvuruda bulunmak için öz geçmişinizi yazmanız yeterli olacaktır. İŞKUR kaydı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu yurt içi ve yurdışı istihdam programları çerçevesinde kamu kurum ve kuruluşlar ile özel teşebbüslere aracılık ederek memur, işçi, personel istihdamı sağlamak üzere ilanlar yayımlayarak iş sözleşmeleri ve devlet güvencesi ile daimi, süreli ve geçici olarak istihdamı hızlandırmaktadır.

İŞKUR kaydı oluşturmayan vatandaşların iş bulma olanağının zayıf olduğu çünkü kamu kurum ve kuruluşları ile özel teşebbüsler Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı ilanlarını güncel iş ilanları üzerinden günlük yayımlamaktadır. İş arayan vatandaşların kayıt yaptırarak şanslarını yükseltmeleri elzemdir.

Aşağıda vermiş olduğumuz İŞKUR kayıt linki ve güncel iş ilanlarıyla 40 Bin personel alımına ulaşmak ve ilgili ilan detaylarını incelemek amacı ile 07 Ağustos 2019 tarihli devam eden açık iş ilanları için aşağıda link verilmiştir.

İŞKUR ve TYP kayıt yaptırmak için tıklayınız.

40 Bin Açık güncel iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)