İŞKUR 28 Haziran Kamu Personel Alımı İlanları! EGM Alım Şartları

28 Haziran tarihli İŞKUR personel alımları yapılıyor. 28 Haziran tarihi ile İŞKUR ilanı ile tek şehir için kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilan ile EGM bünyesine temizlik personeli alınacak. EGM kamu personeli alım şartları neler haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 28.06.2019, 01:44 28.06.2019, 14:28
İŞKUR 28 Haziran Kamu Personel Alımı İlanları! EGM Alım Şartları

28 Haziran İŞKUR iş ilanları ile EGM bünyesine alınacak kamu personelleri Erzurum Emniyet Müdürlüğüne 2 kişi temizlik görevlisi olarak istihdam edilmek üzere alınacak.

EGM temizlik personeli alım şartları neler?

00005039112 İŞKUR ilan numarası ile EGM Erzurum Emniyet Müdürlüğüne alınacak 2 kişi temizlik görevlisi kamu alımında adayların kişisel durumunun TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olması, askerlikle ilişi olmaması, en az ilkokul mezunu olması, 18 ile 40 yaş aralığında bulunması, yapılacak arşiv araştırmasının olumlu olması gerekmektedir. Alınacak personeller kura ile alınacak tır. İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

İŞKUR EGM kamu personeli alım ilanına başvurmak isteyen adayların 02 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından yukarıda verilen ilan numarası ile yada İŞKUR resmi internet sitesinden iş arayan girişi yaparak tamamlaması gerekmektedir.

İŞKUR EGM kamu personel alımı ilanına başvurmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
GÜLHAN ÖZTÜRk 2 yıl önce
Acilen is aroyorum Allahim bana yardim et