İŞKUR 26 İlde 700 Güvenlik Görevlisi Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre 26 İlde 700 güvenlik görevlisi personeli alımı yayımladı. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihi 29 Ağustos olarak ilan edildi. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.08.2019, 01:08 12.08.2019, 11:21
İŞKUR 26 İlde 700 Güvenlik Görevlisi Personel Alımları

İŞKUR güncel iş ilanlarıyla özel teşebbüslerde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla 26 İlde 700 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 29 Ağustos 2019 olarak belirtildi.

Güvenlik görevlisi personel alımı başvuru şartlarında en az lise mezunu olmaları aranmakta olup silahlı ve silahsız olarak alımlar yapılacaktır. Bunun yanı sıra önlisans mezunları güvenlik şefliği ile güvenlik müdürlüğü alımları yer almaktadır. İş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak tanımlanmıştır.

Güvenlik görevlisi başvuru şartları; Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, 24 Saat esasına göre Vardiyalı çalışma ve dış mekân çalışmasında engel bir durumu olmadığına bakmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Diksiyonu düzgün iletişim kabiliyeti yüksek olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Kamu haklarından mahrum olmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya bulaşıcı hastalığı bulunmaması istanmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (12)
Alev polat 2 yıl önce
İşkur adına saçma sapan iş ilanları verip durmayın.
Engin Yılmaz 2 yıl önce
Güvenlik görevlisi
Gülden sarımustafaoğlu 2 yıl önce
İş arıyorum
Arife Talas 2 yıl önce
İş arıyorum acil
Fatma tekec 2 yıl önce
iş arıyorum
Adana 2 yıl önce
Daha uzun zamanlı güvenlik iş imkanı arıyoruz.
Fatma Tekeç 2 yıl önce
vardiyali güvenlik iş arıyorum
Ahmet Çalışkan 2 yıl önce
ben Ocak 4 te bedelli askerlik yapcm..bu işi yapamiyacak mıyım ? bilen var mi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın