İŞKUR 25 Şehre Silahlı ve Silahsız 500 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 25 şehre bay ve bayan silahlı ve silahsız 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların başvuru şartları ve şekli nasıl, işte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 10.11.2019, 11:05 11.11.2019, 13:12
İŞKUR 25 Şehre Silahlı ve Silahsız 500 Güvenlik Görevlisi Alımı

Yayımlanan ilanlar kapsamında İŞKUR üzerinden kamu kurumu ve özel teşebbüslere bay bayan silahlı ve silahsız 500 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Ön başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden alınmakta olup başvuru şartları neler.

İŞKUR ilan etmiş olduğu 25 şehre 500 güvenlik görevlisi alımı ön başvuruları İŞKUR üzerinden başlamış olup son başvuru tarihi 30 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda resimli olarak anlatılmış olup ön başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda resimli olarak anlatılan İŞKUR giriş bölümüne size verilen şahsi şifre ile giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak anlatılan iş arayan girişine meslek yazarak hangi ilde çalışmak istiyorsanız aratarak veya sayfaları atlatarak bulunduğunuz ili seçebilirsiniz.

İŞKUR bay bayan 500 güvenlik görevlisi alımı yukarıda verilen resimde iş arayan bölümünden sonra meslek seçimi için aşağıda verilen meslek seçimini yaparak girişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Genel başvuru şartları; bay bayan güvenlik görevlisi alımı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, silahlı veya silahsız güvenlik kimlik kartının bulunması, 32 yaşını aşmamış, bayan adaylar için 1,63 cm’den kısa olmamaları, bay adaylar için ise 1,73 cm’den kısa olmayan adaylar arasından askerliğini yapmış, diksiyonu düzgün adaylar arasından başvurular kabul edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Ali 1 yıl önce
Kisa boylular ölsün ulan ne boka yararlarki demi
Saim Gündogdu 1 yıl önce
Yaş sarti koymazsamiz koruma guvenl onlisans mznlarina oncelik verseniz
Veli daşçı 1 yıl önce
Lütfen bu yaş sınırı kaldırılsin onu yüzünden hepimiz mağdur oliyöruz
Mihrican 1 yıl önce
Kaldırın şu yaş şartını bıktık artık yeterrr heryerde yaş sorunu yeterr artık
Işssiz 1 yıl önce
Guvenlikte bari yasi yuksek tutun