İŞKUR 20 Şehre Özel Sektör Bekçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan 22 Ağustos tarihli Özel sektör ilanlarında 20 Şehre bekçi alımı ilanı yayımlamıştır. Başvuru linki verilmiş olup anında başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 18:44 22.08.2019, 18:45
İŞKUR 20 Şehre Özel Sektör Bekçi Alımı Yapıyor

22 Ağustos 2019 tarihli Türkiye İş Kurumu özel iş ilanları kapsamında özel sektörde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacaktır. Başvuruya en az ilkokul, ortaokul ile lise mezunu adaylar arasından alım gerçekleştirilecektir. Başvuru genel ve özel şartları her iş yerinin ayrı olduğu gibi yaş şartları ’da farklılık göstermekte olup başvuruda bulunacak adayların iyi bir şekilde inceleyip başvurularını yapmalarında fayda bulunmaktadır.

Bekçi alımı yapılacak şehirler; İstanbul, Mersin, Antalya, Adana, Ankara, Kayseri, Kırşehir, Denizli, Yozgat, Osmaniye, Manisa, Tekirdağ, Erzurum, Bursa, Bilecik, Antakya, Gaziantep ve Kırşehir illerinde istihdam edileceklerdir.

Bekçi alımlara başvuruda bulunmak isteyen ilgili adayların başvuru süreci başlamış olup şahsen Türkiye İş Kurumu İl ve İlçe Müdürlüklerinden ilan numarasıyla gidildiği takdirde yapılabilir. Ayrıca başvuruları online olarak yapabilirsiniz. Güncel İş İlanları bekçi alımı başvurular 22 Ağustos 2019 tarihinde başlamış olup başvuru son tarihleri değişkenlik göstermektedir.

Bekçi alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Osmanli 2 yıl önce
Yaş kaç acaba