İŞKUR 2 Bin İlan İle 9000 Bin Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından resmi internet sitesinde yayımlanan 2 Bin personel alımı ilanı ile 9000 kişi istihdam edilmek üzere alınacaktır. Alım şehirleri, başvuru şartları ve detayları…

Kamu Personeli Alımı 18.08.2019, 10:27
İŞKUR 2 Bin İlan İle 9000 Bin Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre en az ilkokul mezunları arasından istihdam edilmek üzere 2 Bin iş ilanı verilmiş olup 9000 kişi alınacaktır. Alım şehirleri ise başta İstanbul, Antalya, Gaziantep, Manisa, Uşak, Muğla, Bursa ve Tekirdağ olmak üzere birçok şehre alımlar yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, En az ilköğretim mezunu olması, 18 yaşından gün almış olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, vardiyalı çalışabilecek olması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasında olumlu çıkması, askerlik ile ilgili olarak tecilli veya ilişiğinin bulunmaması genel şartlar arasında yer almaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuruları online olarak alınmakta olup Türkiye İş Kurumuna iş ilan numarasıyla şahsen başvuruda bulunulabilir.

9 Bin Beden İşçi alımı ilanına başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Halil İbrahim Mutlukaya 2 yıl önce
Mersin İşkura sorunca biz de böyle bir iş yok diyorlar