İŞKUR 18 Şehre En Az İlköğretim 306 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Türkiye Genelinden’ de başvuruların kabul edildiği en az ilköğretim mezunu bay ve bayan adaylar arasından 18 şehre 306 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.02.2020, 02:55
İŞKUR 18 Şehre En Az İlköğretim 306 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR üzerinden firmalarda istihdam edilmek üzere 18 şehre en az ilköğretim mezunu bay ve bayan adaylardan 18 ila 45 yaş aralığında 306 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Başvuru tarihleri, her ilanın özel şartları ve diğer detaylarında farklılık gösterdiği için aşağıda ilanlar resimli olarak verilmiştir.

İŞKUR üzerinden online olarak başvuru yapmak isteyen adaylar şahsi şifrenizle İŞKUR  e-şube girişi yaptıktan sonra aşağıda resimde görüldüğü üzere açık iş ilanları bölümüne (güvenlik görevlisi) öğrenim yerine ise (ilköğretim) yazmanız halinde 18 şehre bay ve bayan adaylar arasından firmalarda istihdam edilmek üzere 306 güvenlik görevlisi alımı yapıldığını görebilirsiniz.

Alım şehirleri; İstanbul, İzmir, Antalya, Tekirdağ, Zonguldak, Bartın, Eskişehir,  Düzce, Kocaeli, Bursa, Aydın, Balıkesir, Burdur, Ankara, Sakarya, Denizli, Gaziantep ve Karabük şehirleri ile Türkiye Genelinden başvurularında kabul edileceği ilanlar yer almaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı için 18 şehirde istihdam edilecek adaylar için aşağıda İŞKUR üzerinden alınan resimle gösterim yapılmış olup İŞKUR resmi ilanları sunulmuştur. Adayların iş ilan numaralarıyla başvurularını yapabilirler. Başvuru tarihlerini kaçırmamanız gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (14)
Cahit 1 yıl önce
Ya emekli yapın yada yaşı kaldırın arkadas
Aysun 1 yıl önce
Bu Malatya'da niye.alim.yok.ihtiyacmi yok cokmu zengin insanlariz.haberimiz yok
Tuğba 1 yıl önce
Çanakkale de yok mu güvenlik alımı silahlı?
Mehmet tulumoğlu 1 yıl önce
Kastamonu
Aykut 1 yıl önce
Bu yaş ve ikamet saçmalığını kaldırın yada 35 yaş üstünü emekli yapın çalışamaz raporu verin bıktım ben 35 yaşında çalışamayacaksam ne zaman çalışacağım yazık günah değil mi herkesin çocuğu var evine 1 yıldır maaş girmiyor ailem olmasa nasıl geçineceğim illa millet kendini öldürsün mü onu mu istiyorsunuz
Furkan 1 yıl önce
Manisada yokmu gvnlk alimi
Ilyas adiyaman 1 yıl önce
İnşaat kalıp ustasim şuan işim yok şöforluk yurtdışı farketmez
Davut 1 yıl önce
sakaryada guvenlik goevlisi alimi ne zaman basliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın