İŞKUR 18 Bin 700 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR Yayınlamış olduğu ilanlar ile 15 Farklı Şehirde çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere 18 Bin 700 personel alımları mevcut olup diğer detaylara ulaşabilirsiniz. İlanlar 2 veya 3 günlük yayın süreleri olduğundan başvuru yapacakların acele etmesi gerekmektedir.

İŞKUR 18 Bin 700 Kamu Personeli Alıyor

Kamu Personeli Alımı yapılan İŞKUR TYP 70 bin personel alımı Aralık 2018 içerisinde alınacağı duyurulmuştu. Şuan aktif ilanda bulunan 15 şehir ve 18 bin 700 kamu personeli alımı bulunmaktadır. Adayların ilanları takip ederek kaçırmamaları gerekmektedir. Başvurular online veya şahsen iş kurumu müdürlüklerine veya hizmet merkezlerine giderek yapılabilir.

Tekirdağ, Kırıkkale, Mersin, Bayburt, Osmaniye, Malatya, Muş, Kastamonu, Balıkesir, Edirne, Trabzon, İzmir, Bartın, Samsun ve İstanbul alımı yapılan şehirler olarak yayınlanmıştır. Başvuracak adaylar için tarih 14 Aralık 2018 ile 15 Aralık 2018 tarihi aralığında değişmektedir. Başvuru yapacak olanlar iş kurumundan online olarak veya şahsen şubelerden yapabilirler. 55 sayfa 894 personel alım ilanı bulunmaktadır.

Alınacak personeller Güvenlik görevlisi, işçiler çevre temizliği, altyapı yenilenmesi, park düzenlemeleri, ağaçlandırma, restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması gibi işlerde çalışacak.

Başvuru şartları ise 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. En az okur yazar olma şartı bulunuyor. Güvenlik görevlisi alımı yapılacak ise gerekli sertifika ve öğrenim düzeyi istenmektedir.

Adaylar hangi yolu izleyerek bu alımlara başvuru yapacak. Bir alıma başvuru yapacak aday ilk önce kendi şehrindeki olan alıma başvuru yapabilir. Bir başka şehirde ikamet ediyor ise başvuruda bulunamaz.

İŞKUR ilanları sayfasından başvuruyu nasıl yapabilirim diyorsanız. Aşağıda verilen linke tıklanarak açılan sayfaya hiçbir şey yazmadan ARA butonuna basmanız halinde tüm ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek kendi şehir ismini yazarak uğraşmadan ulaşmak olacaktır.

İlanlara ulaşmak ve hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim gundogdu
Saim gundogdu - 9 ay Önce

45 yasini gecen demir ....yiyecek be n koruma guvenlik onlisans mesnyum özellesen şeker fab cikarttlar 10 yil caliştim issizim yasim 45 ne yapacagiz iki cocuk var

Pınar
Pınar - 9 ay Önce

Allah yardım etsin gerisi yalan

Yilmaz
Yilmaz - 9 ay Önce

Peki.18.yaş.45.yaş.siniri.varsa.47.yaşındaki.ne.yapacak.emekli.yap.deyince.gencsin.işkurdan.is.bul.deyince.yaslisin.hani.burda.adalet

Sefa karaman
Sefa karaman - 9 ay Önce

Güvenlik ile alakalı hiç bir ilde herhangi bir şey görünmüyor.Sayfada sıkıntı mı var yoksa yapılan haber mi yalan

Mehmet yakacı
Mehmet yakacı - 9 ay Önce

İş arıyorum

Öztürk şahin
Öztürk şahin - 9 ay Önce

Typ numarası nedir

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Temizlik is alanlari varmi?

Barbaros uğur
Barbaros uğur - 9 ay Önce

Yaş 45 iş arıyorum bulamıyorum