İŞKUR 18 Bin 700 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR Yayınlamış olduğu ilanlar ile 15 Farklı Şehirde çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere 18 Bin 700 personel alımları mevcut olup diğer detaylara ulaşabilirsiniz. İlanlar 2 veya 3 günlük yayın süreleri olduğundan başvuru yapacakların acele etmesi gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2018, 15:42 13.12.2018, 16:44
İŞKUR 18 Bin 700 Kamu Personeli Alıyor

Kamu Personeli Alımı yapılan İŞKUR TYP 70 bin personel alımı Aralık 2018 içerisinde alınacağı duyurulmuştu. Şuan aktif ilanda bulunan 15 şehir ve 18 bin 700 kamu personeli alımı bulunmaktadır. Adayların ilanları takip ederek kaçırmamaları gerekmektedir. Başvurular online veya şahsen iş kurumu müdürlüklerine veya hizmet merkezlerine giderek yapılabilir.

Tekirdağ, Kırıkkale, Mersin, Bayburt, Osmaniye, Malatya, Muş, Kastamonu, Balıkesir, Edirne, Trabzon, İzmir, Bartın, Samsun ve İstanbul alımı yapılan şehirler olarak yayınlanmıştır. Başvuracak adaylar için tarih 14 Aralık 2018 ile 15 Aralık 2018 tarihi aralığında değişmektedir. Başvuru yapacak olanlar iş kurumundan online olarak veya şahsen şubelerden yapabilirler. 55 sayfa 894 personel alım ilanı bulunmaktadır.

Alınacak personeller Güvenlik görevlisi, işçiler çevre temizliği, altyapı yenilenmesi, park düzenlemeleri, ağaçlandırma, restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması gibi işlerde çalışacak.

Başvuru şartları ise 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. En az okur yazar olma şartı bulunuyor. Güvenlik görevlisi alımı yapılacak ise gerekli sertifika ve öğrenim düzeyi istenmektedir.

Adaylar hangi yolu izleyerek bu alımlara başvuru yapacak. Bir alıma başvuru yapacak aday ilk önce kendi şehrindeki olan alıma başvuru yapabilir. Bir başka şehirde ikamet ediyor ise başvuruda bulunamaz.

İŞKUR ilanları sayfasından başvuruyu nasıl yapabilirim diyorsanız. Aşağıda verilen linke tıklanarak açılan sayfaya hiçbir şey yazmadan ARA butonuna basmanız halinde tüm ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek kendi şehir ismini yazarak uğraşmadan ulaşmak olacaktır.

İlanlara ulaşmak ve hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (12)
Saim gundogdu 2 yıl önce
45 yasini gecen demir ....yiyecek be n koruma guvenlik onlisans mesnyum özellesen şeker fab cikarttlar 10 yil caliştim issizim yasim 45 ne yapacagiz iki cocuk var
Pınar 2 yıl önce
Allah yardım etsin gerisi yalan
Yilmaz 2 yıl önce
Peki.18.yaş.45.yaş.siniri.varsa.47.yaşındaki.ne.yapacak.emekli.yap.deyince.gencsin.işkurdan.is.bul.deyince.yaslisin.hani.burda.adalet
Sefa karaman 2 yıl önce
Güvenlik ile alakalı hiç bir ilde herhangi bir şey görünmüyor.Sayfada sıkıntı mı var yoksa yapılan haber mi yalan
Mehmet yakacı 2 yıl önce
İş arıyorum
Öztürk şahin 2 yıl önce
Typ numarası nedir
Mehmet 2 yıl önce
Temizlik is alanlari varmi?
Barbaros uğur 2 yıl önce
Yaş 45 iş arıyorum bulamıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın