İŞKUR 15 Ocak 2019 40 Kamu Personeli Alımı

Beyoğlu Dönüşüm, İstanbul spor ve Belediyeler İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile Salon görevlisi, İşletme sorumlusu ve beden işçisi olarak 40 kamu personeli alımı Yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.01.2019, 14:38
İŞKUR 15 Ocak 2019 40 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Beyoğlu Dönüşüm Engelli olarak istihdam edilmek üzere 13 kişi alınacak olup, Alınacak personel çöp toplama ve yol süpürme işinde çalışacaktır. Başvurular başlamış olup adayların 10 Şubat 2019 Tarihine kadar Beyoğlu dönüşüme şahsen başvuru yapması gerekiyor.

İstanbul Spor İBB destek hizmetleri daire başkanlığı, Gençlik ve spor müdürlüğü, okul spor salonlarında istihdam edilmek üzere 13 kişi salon görevlisi alımı yapılmaktadır. Personel alımına başvurular başlamış olup 31 Ocak 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyenler şahsen son başvuru tarihine kadar şahsen İstanbul spor A.Ş ‘ ye yapılacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand plaza işletme sorumlusu olarak görev yapacak 1 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak olanların en az lise mezunu olması askerlik hizmetini yapmış veya muaf olması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 16 Ocak 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacakların şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Pazar Belediyesi ( Tokat ) en az ilkokul mezunu beden işçisi 13 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 15 Ocak 2019 Tarihinde başlamış olup 16 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyenlerin son başvuru tarihine kadar Pazar Belediyesi personele şahsen müracaat etmesi gerekiyor.

İstanbul Beyoğlu Dönüşüm 13 Engelli personel ilan metni tıklayınız.

İstanbul Spor 13 personel alımı ilan metni tıklayınız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand plaza ilan metni tıklayınız.

Pazar Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)