İŞKUR 13 Aralık 2018 KPSS’siz Belediyeler Personel Alımları

İŞKUR yayınlanan ilanlar ile Belediyeler Tarım ve Orman Müdürlüğü Eğitim Hizmetleri kurumuna personel alımı yapılacak olup her ilanın başvuru şartları ile diğer şartlara ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2018, 10:56 13.12.2018, 11:47
İŞKUR 13 Aralık 2018 KPSS’siz Belediyeler Personel Alımları

Adana Seyhan Belediyesi 3 kişi Özel Güvenlikçi olarak alınacak olup adayların Güvenlikçi sertifikasına sahip olması şartı vardır. Kamu Personeli Alımı Sürekli alım olup adaylardan KPSS şartı aranmamakadır. Personel alımına başvurular şahsen yapılacaktır.

Keçiborlu Belediyesi Isparta 1 kişi Elektronik ve Otomasyon personeli alımına sadece Erkek adaylar başvuru yapabilecktir.  Başvuru yapacakların 19 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen müracaat etmesi gerekmektedir. Adaylar için Mülakaat tarihi 24 Aralık 2018 olarak açıklanmış olup 10:00 ile 14:00 saatlari arası yapılacaktır.

Maltepe Eğitim Hizmetleri MATEĞ ( İstanbul ) 1 kişi temzilik görevlisi 1 kişi Fen bilgisi öğretmeni toplam 2 kişi alınacaktır. 1 kişi Fen bilgi öğretmeni alımı için adayların Lisans mezunu olması şartı aranmaktadır. 1 kişi temizlik görevlisi alımında eğitim veya KPSS Şartı bulunmamaktadır. Başvurular şahsen 16 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

Melikgazi Belediyesi 1 kişi Beden işçisi olarak alınacaktır. Başvurular şahsen 14 Aralık 2018 Tarihine kadar Melikgazi Belediyesi insan kaynakları müdürlüğüne yapılacaktır.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bahçe Kültürleri araştırma müdürlüğü ( Mersin ) 1 kişi Meyve ve sebzelerde kimyasal ve biyokimyasal analiz yapabilecek gıda yüksek mühendisi olarak alınacaktır. Başvurular şahsen ilgili kuruma 17 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

İdil Belediyesi ( Şırnak ) 2 şoför ve 1 operatör olmak üzere toplam 3 kişi istihdam edilecektir. 2 kişi Şoför alımına adayların SRC ve Psikoteknik belgesi sahibi olması gerekmektedir. 1 kişi Ekskavatör operatörü alımına adayların G sınıfı operatör belgesi sahibi olması gerekmektedir. Adaylar istenen belgeler ile 21 Aralık 2018 tarihine kadar İdil belediyesi personele şahsen başvuru yapacaklardır.

Adana Seyhan Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Bahçe Kültürleri araştırma müdürlüğü ilan metni tıklayınız.

İdil Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Keçiborlu Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Maltepe Eğitim Hizmetleri ilan metni tıklayınız.

Melikgazi Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Emre köroğlu 2 yıl önce
Nasıl başvuru yapcqz
Can Bekir 2 yıl önce
İdil Belediyesine Şahsen başvuru yapılacak