İŞKUR 1000 Kamu Personeli Alımı (TYP)

İŞKUR Milli Eğitim Bakanlığına TYP Kapsamında 1000 kişi alınacaktır. Son başvuru tarihi 4 Ocak 2019 olan personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

İŞKUR 1000 Kamu Personeli Alımı (TYP)

MEB İŞKUR TYP  ile 1000 kamu personeli alımı başladı. Milli Eğitim Müdürlüğü Toplum Yarına Program kapsamında 1000 (Bin) kişi kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuracak adayların ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması ve 18 yaş ile 45 yaş arasında olanlar başvuru yapabiliyor.

İşkur tarafından yapılan resmi internet ilanı Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında Şanlıurfa il milli eğitim müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 1000 (Bin) kamu personeli alımı yapılacaktır. Diğer şehirler alıma çıkınca sitemizden duyurulacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilanları 269721 TYP numaralı iş ilanı ile yapılacak toplum yararına programlar (TYP) kapsamında 1000 (Bin) kişilik alımlar için adayların başvurularını 31 Aralık 2018 ve 04 Ocak 2019 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılacak olan (1000) bin kamu personeli alımı çevre temizliği işi kapsamında alınan personel görevlendirilecektir.

Şanlıurfa İl Milli eğitim müdürlüğü tarafından yapılan kamu personeli alımı başvuru yapanlar arasından noter kurası ile yapılacaktır. Kura çekimi Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 17:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan cıracı
hasan cıracı - 8 ay Önce

Manisa da yokmu alım

Recep Ulutaş
Recep Ulutaş - 8 ay Önce

Mekanik tesisat
Su tesisat
Kalarifer
Tecrübe li şoför

Şerafettin çelik
Şerafettin çelik - 8 ay Önce

Iş makinasi operatörü ve tir şoförü yum

Murat kızıl
Murat kızıl - 8 ay Önce

Belpa da alım varmı

Fikret atakisi
Fikret atakisi - 8 ay Önce

Her ne işi olursa yaparim.elimden her iş geliyor

halil uysal
halil uysal - 8 ay Önce

internet uzerinden nasil basvuru yapabiliyoruz peki

kadir dogru
kadir dogru - 8 ay Önce

Yurt dışında.işariyorum

Memetduru
Memetduru - 8 ay Önce

Telefona mi SMS geliyor. Aradım il milli eğitim müdürlüğünü yarın Ocak 12 ile 13 ü arasında yapılacakmis dedi kura çekimi... Kesin bilgisi olan varsa yarın konferans salonunda mi olmamız gerek ?