İSKİ 5000 TL Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

İSKİ memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilmek üzere 8 adet Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2021, 13:38 07.01.2021, 00:51
İSKİ 5000 TL Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

İSKİ 5000 TL Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

İSKİ memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilmek üzere 8 adet Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSKİ Memur Alımı ilanı son başvuru tarihi 10.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üstünden elektronik olarak başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201221-4-4.pdf 

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Su ve Kanalizasyon İdaresi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)