İSKİ 461 Memur Alımı Yapacağını Duyurdu Başvuru Şartları Neler

İSKİ Genel Müdürlüğü Yayınlamış olduğu ilanla birçok Ünvanda 461 Devlet Memuru alımı yapacağını duyurmuş olup son başvuru Tarihi 10 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

İSKİ 461 Memur Alımı Yapacağını Duyurdu Başvuru Şartları Neler

İstanbul Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü Tekniker, Teknisyen, Bilgisayar İşletmeni, Hemşire, Tercüman gibi unvanlara 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere 461 Kamu Personeli Alımı yapacağını duyurmuştur.

En az Ortaöğretim Düzeyinde Yapılacak olan Devlet Memuru Alımı için başvuru yapacak adaylara aşşağıdaki linkte Unvanlara karşılık gelen eğitim düzeyi mezuniyet ve KPSS gibi şartlar eklenmiş olup başvuru yapmadan önce bu kılavuzun incelenmesi gerekmektedir.

İSKİ 461 Devlet Memuru alımı için Genel şartlar ise İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 70 puan almış olmak gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların 3 Aralık 2018 ile 10 aralık 2018 tarihileri arası https:// basvuru.iski.gov.tr internet adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru formu doldurularak başvuru yapılacaktır. Aynı internet adresinde 17 Aralık 2018 tarihinde KPSS puan sıralaması ile en yüksek puandan başlayarak sınava girmeye hak kazanan adaylar ilan edilecektir.

Başvuru yapan adayların doldurarak imzaladıkları başvuru formunu ve diğer istenen belgeleri 24 – 28 Kasım 2018 tarihleri arası İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İSKİ Genel Müdürlüğü Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem ispir
Adem ispir - 7 ay Önce

Onlisans

Neşe bozaba
Neşe bozaba - 7 ay Önce

Merhaba başvuru nereden olacak yardım edinniz

Yusuf altunbaş
Yusuf altunbaş - 7 ay Önce

Boyacıyım boşum iş ariyorum

Lutfi Can
Lutfi Can - 7 ay Önce

Torpilim yok

Recep Anbar
Recep Anbar - 7 ay Önce

İş arıyorum

Kamil akaydln
Kamil akaydln - 6 ay Önce

Eskişehir de acil işe ihtiyacım var teşekkür ler

Cebrail akbaba
Cebrail akbaba - 5 ay Önce

Acil iş arıyorumm