İSBAK 7341 TL Maaş İle KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

KPSS'siz memur alımı yapılması amacı ile açıklanmış bulunan iş başvurusu duyurularında İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSBAK bünyesine endüstriyel tasarım mühendisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2021, 09:21 14.11.2021, 10:35
İSBAK 7341 TL Maaş İle KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

Bütün başvuru sahiplerinin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı bölümü, grafik tasarımı bölümü, görsel iletişim tasarımı gibi bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartı bulunmakta.


KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI


•    Endüstriyel tasarım uzmanı alımı son başvuru tarihi 14.11.2021 olarak bildirildi.

•    Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapılması zorunludur.

•    Başvuru esnasında ilanda belirtilen kadro alımı için başvurduğunuzu not olarak belirtiniz

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


İSBAK ENDÜSTRİYEL MÜHENDİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İstanbul belediyesi memur alımı için kişilerin iki ve üç boyutlu tasarımlar geliştirmeli, Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve araştırma yapma becerilerine sahip olmaları gerekmekte.

2.    İSBAK mühendis alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin yazılım programlarına hakim olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, keyshot ve adope photoshop gibi programları iyi kullanması ayrıca içerik geliştirmeye açık olmaları gerekiyor.

3.    Tüm başvuru sahiplerinin Adope Illuustrator grafik render programlarında bilgili olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması gerekiyor.

4.    İstanbul akıllı kent teknolojileri kurumu için görev almak isteyenlerin etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları gerekiyor.

5.    Güncel belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı