İş Bankası Sınav ile Memur Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası İstanbul da bulunan şubeleri ve Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere memur alım sınavı düzenliyor.

Kamu Personeli Alımı 27.02.2019, 21:59 28.02.2019, 08:03
İş Bankası Sınav ile Memur Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası 01 Nisan 2019 tarihinde ve izleyen günlerde bankanın İstanbul şubelerinde ve Genel Müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere memur alım sınavı yapacak. Yapılacak sınavın yazılı aşaması İstanbul da yapılacaktır.

Banka bünyesine alınacak olan banka memuru adaylarında aranan şartlar şöyledir. Adayların T.C. vatandaşı olması, yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve linkte yer alan bölümlerden mezun olması, adayların İstanbul ilinde ikamet etmesi.

Erkek adaylar için en geç  1 Nisan 2019 tarihine kadar askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Ağustos 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olması, sağlık durumu Türkiye nin heryerinde görev yapmaya elverişli olması, bankanın daha önce yaptığı memur, operasyon elemanı, operasyon destek elemanı ve çağrı merkezi sınavlarından başarısız sayılmamış olması gerekmektedir.

İş Bankası banka memuru alım sınavlarına başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 22 Mart 2019 günü olup başvurular İş Bankası aday kariyer portalı üzerinden yapılacaktır. Sınavın yazılı aşaması ise 1 Nisan 2019 Pazar günü İstanbul da düzenlenecek.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ts 2 yıl önce
İstanbul a birde masraf etcz sınava gitmeye