İş Bankası Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası tarafından yayımlanan ilana göre banka personeli alımı yapılacağını duyurdu. Başvurular CV ile online olarak kabul edilmekte. Adaylar İnternet üzerinden başvurusu kabul edilecek. Son başvuru 29 Nisan 2019 Pazartesi günü…

Kamu Personeli Alımı 31.03.2019, 00:08 31.03.2019, 11:27
İş Bankası Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası tarafından yayımlanan ilana göre personel alımı yapacağını duyurmuştu. Başvuracak adaylar internet üzerinden CV yöntemi ile başvuruda bulunabilecekler. Adaylar için son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 Pazartesi mesai saatinde sona erecektir.

Adayların cv.isbank.com.tr adresi üzerinden başvuru yapması ve aşağıda ayrıntılarına yer verilen bilgilerin 29 Nisan 2019 Pazartesi mesai bitimine kadar mys@isbank.com.tr adresine e-posta ile gönderilmesi. Sınava giriş şartlarında belirtilen özelliklere sahip yabancı dil sertifikası yada sonuç belgesiyle yeni olan vesikalık fotoğraf  ‘jpeg”  uzantısında yüklenerek, Lisans mezuniyet notu ortalaması bulunduğu resimli Türkçe öz geçmiş ‘docx’ yüklenerek dosyaları ek yaparak 1 MB nin üzerine çıkmayacaktır.

Erkek adaylar askerlik görevinden muaf yada 2019 Aralığa kadar tecilli olması gerekmekte. 11 Mayıs 1989 yılından sonra doğanlar başvuruda bulunabilecekler. Sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması gerekmekte. Üniversitelerde lisans eğitimi verilen ve ayrıntıları aşağıda verilen çizelgede bulunan bölümlerden mezun olma şartı.

İş Bankası personel alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Metin pala 2 yıl önce
Isci
Hüseyin toprak 2 ay önce
Efendim e sınıfı ehliyetim var ben orta okul mezunu ve açık öğretim lise devam sizlerlen çalışmak büyük bir şeref olur bnim için saygılar.