İş Bankası Personel Alımı Yapılacaktır

Türkiye İş Bankası eleman alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2020, 00:26 26.12.2020, 10:31
İş Bankası Personel Alımı Yapılacaktır

İş Bankası Personel Alımı Yapılacaktır

Türkiye İş Bankası eleman alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar  

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Müfettiş Yardımcısı alımı

2. Uzman Yardımcısı alımı

3. Memur alımı

4. Sistem Uzmanı alımı

5. Sistem Destek Uzmanı alımı

6. Avukat alımı

7. Takip Memuru alımı

8. İhtisas Elemanı alımı

9. Özel Güvenlik Görevlisi alımı

10. Şoför alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İş Bankası 10 kadro Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İş Bankası 10 kadro alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)