İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Türkiye İş Bankası şubelerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 16.03.2021, 00:15 17.03.2021, 00:16
İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Türkiye İş Bankası şubelerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar  

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Müfettiş Yardımcısı alımı

2. Uzman Yardımcısı alımı

3. Memur alımı

4. Sistem Uzmanı alımı

5. Sistem Destek Uzmanı alımı

6. Avukat alımı

7. Takip Memuru alımı

8. İhtisas Elemanı alımı

9. Özel Güvenlik Görevlisi alımı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş Bankası Şube eleman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İş Bankası Şube eleman ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)