İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş Bankası personel alımı için iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Bankası birimlerinde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.09.2020, 11:41 06.09.2020, 00:47
İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş Bankası personel alımı için iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Bankası birimlerinde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı yapılacak.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

Son başvuru tarihi 11 Ekim 2020 Pazar günüdür.

Aşağıdaki linkten ilana ulaşabilirsiniz

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer

Sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (17 Ekim 1990 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Başvuran tüm adayların İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmesi gerekiyor.

Başvuracak olan bay ve bayan adayların cv.isbank.com.tr adresinden başvuru yapılması ve aşağıda yer verilmiş olan bilgi ve belgelerin 11 Ekim 2020 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine gönderilmesi gerekiyor.

Türkiye İş bankası bilgi ve teknoloji sistemlerinin ve bankacılık süreçleri ile ilgili Genel Müdürlük bölümlerinde, yurt içi, yurt dışı şubelerinde, yönetimin kontrol etmiş olduğu iştiraki olan kurumların ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek iş arkadaşları arıyoruz.

SINAV YERİ VE ONAY ZAMANI

Sınavın ilk aşaması 17 Ekim 2020 Cumartesi günü internet üzerinden online düzenlenecektir.

SINAV KONULARI

Türkçe Yeterlik Sınavı Dil bilgisi, kompozisyon yazma ve yazılı ifade yetkinliklerini ölçmektedir.

Genel Yetenek Testi Sayısal ve sözel kavrama, veri yorumlama, sistematik düşünme ve problem çözme becerilerinin ölçülmesine yönelik sorulardan oluşmaktadır.

1. Başvuran kişiler için İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış olması gerekiyor. Yabancı ülkelerdeki okullardan mezun olup, bu durumu belgeleyen bay ve bayan adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 01.12.2020 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

2. Bütün Adaylar katılmış oldukları yabancı dil yazılı sınavlarından almış oldukları notu en geç 04.01.2021 tarihine kadar geçerliliğini korumakta olan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Tüm adayların yabancı dil sertifikalarının ojinalleri evrak hazırlama aşamalarında talep edilecektir. TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankamıza da gönderebilirler.

3. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 01.12.2020 tarihinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

4. Bütün adayların İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)