İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Türkiye İş Bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 19.01.2021, 11:11 20.01.2021, 00:16
İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Türkiye İş Bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda perseon alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar 

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Müfettiş Yardımcısı alımı

2. Uzman Yardımcısı alımı

3. Memur alımı

4. Sistem Uzmanı alımı

5. Sistem Destek Uzmanı alımı

6. Avukat alımı

7. Takip Memuru alımı

8. İhtisas Elemanı alımı

9. Özel Güvenlik Görevlisi alımı

10. Şoför alımı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - TC İş Bankası eleman ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TC İş Bankası eleman ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TC İş Bankası eleman ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TC İş Bankası eleman ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TC İş Bankası eleman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
... 3 ay önce
Öyle bi alım yok neden sürekli aynı haberi yayinliyorsunuz
musab 3 ay önce
iş bankası resmi sitesinde iş ilanı var. siz neden bahsediyorsunuz
Burak 3 ay önce
İş bankası resmi sitesinde öyle bir ilan yok göstersenize
evcimen 3 ay önce
ilan mevcut ama önce özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor ve bu özgeçmiş içinde 2 adet referans yazmanız gerekiyor yoksa cv gönderemiyorsunuz
Mehmet 3 ay önce
Hani nerde ilan yok öyle bişey ya sitede fln