İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş Bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Türkiye İş Bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.10.2020, 11:23 07.10.2020, 09:30
İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş Bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Türkiye İş Bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı gerçekleştirecektir.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanı son başvuru tarihi 11 Ekim 2020 olarak açıklanmıştır.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanı için sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan tüm kişilerin İngilizce dili, Almanca dili ve Fransızca dillerinden her hangi birini çok iyi derecede bilmek gerekiyor.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların cv.isbank.com.tr internet adresinden başvuru yapılmaları gerekiyor. Aşağıda açıklanmış olan bilgilerini ve evraklarını 11 Ekim 2020 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine gönderilmeleri gerekmektedir.

SINAV YERİ VE ZAMANI

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanı Sınavının ilk etabı olarak 17 Ekim 2020 tarihinde internet üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

SINAV KONULARI

Türkçe Sınavı Dil bilgisi konuları, kompozisyon yazmak ve yazılı ifade edebilme yetkinliklerini ölçme sınavları yapılacaktır.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanı Genel Yetenekler Testi Sayısal konular ve sözel konuları, veri yorumlayabilme konuları, sistematik düşünebilmek ve problem çözme becerilerinin ölçülmesine yönelik olarak soruları kapsıyor.

1. Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran adaylar için alakalı bölümlerin yetkili olan makamlarca tanınmış olması gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuran kişilerin yabancı ülkelerde bulunan üniversitelerden mezun olup, bu durumu belgeleyebilen bütün adayların da başvuruları kabul edilecektir.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 01.12.2020 tarihinde mezun olmaları ve bu durumu aynı tarihler itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekiyor.

2. Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran bütün kişiler girmiş bulundukları yabancı dil sınavlarından almış oldukları her notu en geç 04.01.2021 tarihlerine kadar geçerliliklerini korumakta olan bir sınav sonuç belgeleri ile ispatlamak zorundalar.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran tüm adayların yabancı dil sertifikalarının orijinalleri evrak hazırlama aşamalarında talep edilecektir.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankaya gönderebilirler.

3. Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran adayların sınav tarihlerinde askerlik görevlerini yapmakta olanların en geç 01.12.2020 tarihinde terhis olacak durumda olmaları gerekiyor.

4. Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına Başvuran bütün kişilerin İşe alım aşamalarında tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacak olan Sağlık Kurulu Raporu istenmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)