İş Bankası Memur Alımı Yapılacaktır

Banka Memuru Alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında İş bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere Memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2021, 12:48 09.01.2021, 13:09
İş Bankası Memur Alımı Yapılacaktır

İş Bankası Memur Alımı Yapılacaktır

Banka Memuru Alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında İş bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/memur

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş Bankası eleman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İş Bankası eleman ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İş Bankası eleman ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası eleman ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İş Bankası eleman ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İş Bankası eleman ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İş Bankası eleman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İş Bankası eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İş Bankası eleman ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İş Bankası eleman ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İş Bankası eleman ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İş Bankası eleman ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)